הדברה בבית עם תינוק על ידי מדביר מורשה ובשיטות בטוחות

כדי לשמור על סביבה בטוחה לתינוקות, צריך להדביר אותה כשנמצאו בה מזיקים, אך חשוב גם לעשות את זה בצורה נכונה ובטוחה לתינוק. בשביל זה צריך לוודא שהמדביר מודע לכך שיש בבית תינוק ושנדרשת הדברה בבית עם תינוק, אך עליכם גם למצוא מדביר שמוכן להשקיע ולאמץ שיטות הדברה אלטרנטיביות במידת הצורך.

אנחנו בחברת מחסל החרקים נדביר לכם את הבית מבלי לסכן אף נפש חיה בו, כולל התינוק שלכם, ואתם מוזמנים לגלות כעת איך זה נעשה ולמה אנחנו הכתובת הנכונה להדברה בבתים עם תינוקות.

 

חוששים מהדברה בבית עם תינוקות?

אל דאגה! איתנו זה הכי בטוח!

מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה

שיטות הדברה בטוחות ומתקדמות

טיפול בג'וקים, נמלים, פרעושים, פשפשים, חולדות…

רישיון המשרד להגנת הסביבה וחומרים מאושרים

 

לפרטים והזמנת מדביר חייגו:

053-350-5746

 

הדברה בבית עם תינוק

 

האם מותר לעשות הדברה בבית עם תינוק?

כן, בהחלט מותר להדביר בבית עם תינוק, ובמקרים רבים זה אף הכרחי. מזיקים שונים כמו פשפשי מיטה, פרעושים, צרעות ויתושים עלולים לסכן את הבריאות שלכם ושל ילדיכם, ולגרום לתגובות אלרגיות או להדביק במחלות מסוכנות. כדי להגן על התינוק שלכם מכל אלה, אתם צריכים להדביר את הבית במהרה, וזאת בעזרת מדביר בעל ניסיון שיודע כיצד לטפל בכל מזיק בשיטה שאינה מסוכנת לתינוק.

 

איך הדברה בבית עם תינוקות שונה מהדברה רגילה?

המטרה הראשונה שלנו היא לחסל את המזיקים באופן מלא, אך אנחנו אף פעם לא שוכחים להגן גם על בריאות התינוק שלכם. לכן ישנו שוני מסוים באופן שבו אנו מבצעים את עבודתנו בבתים עם תינוקות, והנה כמה דוגמאות שיראו לכם את ההבדל בשיטת העבודה ובהנחיות שתקבלו.

היבטים של הדברה הדברה בבית רגיל הדברה בבית שיש בו תינוק
שיטות ההדברה לא בוחלים בשיטות ומשתמשים בשיטה היעילה ביותר לחיסול המזיקים. ניתנת עדיפות להדברה משולבת ושימוש בפתרונות טבעיים שאינם מסוכנים לתינוקות.
משך זמן השהות מחוץ לבית משתנה, אך לרוב מספיקה שעה אחת. ארוכה יותר ויכולה להגיע גם ל-24 שעות.
הכנת הבית להדברה בסיסית – כיסוי פריטים, הזזת רהיטים ופינוי חללים שדורשים הדברה. נרחבת – הוצאה החוצה או אחסון כל הפריטים שהתינוק יכול לבוא איתם במגע.
פעולות לאחר ההדברה ניטור פעילות המזיקים למשך מספר ימים ושטיפת רצפה לאחר כשבוע. ניטור תכוף יותר ולעיתים ניקיון מידי של הבית.

 

איך עושים ריסוס בבית עם תינוק?

על אף שאנחנו מעדיפים להימנע מהדברה בריסוס בבתים שיש בהם תינוקות, לעיתים אי אפשר להימנע מכך. חשוב עם זאת לציין שאנחנו משתמשים אך ורק בחומרים ברמת רעילות נמוכה ללא ריח שאינם מהווים סכנה, וכל עוד מצייתים להוראות המדביר, אפשר להיות בטוחים שהריסוס יעבוד ויהיה בטוח. כך זה נעשה:

1. בדיקה: ראשית בודקים היטב את האזור שדורש הדברה ומוודאים מה סוג המזיק ומאיפה הוא הגיע לבית או היכן הקן שלו.

2. הכנות: מוציאים מהשטח המודבר כל פריט שקשור לתינוק, כולל צעצועים, עריסה וכדומה.

3. ריסוס: משתמשים בחומרים בעלי רמת רעילות נמוכה ובמידת הצורך מרססים באופן נקודתי בלבד.

4. אוורור: לאחר ההדברה צריך לוודא שהחלל שריססנו בו מאוורר היטב כך שלא יאגרו בו חומרי ההדברה באוויר.

5. ניקיון: אחרי הטיפול, מומלץ לנקות את כל המשטחים שהתינוק יכול לבוא איתם במגע.

 

כמה זמן התינוק צריך להיות מחוץ לבית אחרי ההדברה?

משך הזמן שהתינוק יצטרך לשהות מחוץ לבית יהיה תלוי בסוג החומר שבו נשתמש, ובכלל הצורך לשהות מחוץ לבית תלוי בסוג ההדברה. לרוב אין כל צורך לשהות מחוץ לבית אם לא נעשה ריסוס, ובעת ריסוס צריך להוציא את התינוק מהבית למשך כ-8 שעות לפחות.

 

איך מוצאים מדביר אמין ומומלץ להדברה בבית עם ילדים?

אתם חייבים לוודא שהמדביר שתזמינו יהיה מודע לכך שיש בבית ילדים ותינוקות ושיש לו ניסיון בביצוע הדברות מסוג זה. אל תקלו ראש בכך והשקיעו זמן במחקר, כי רק הדברה בטוחה ומקצועית תבטיח שהתינוק שלכם יישאר בריא.

רמת ניסיון: תסמכו אך ורק על מדבירים בעלי יותר מ-10 שנות ניסיון בתחום.

ביקורות חיוביות: חפשו המלצות וביקורות וודאו שלמדביר אכן היה ניסיון בעבר בהדברה בבתים עם תינוקות.

שיטות בטוחות: שאלו את המדביר האם יש דרכים אחרות להדברה פרט לריסוס, למשל לכידה, שימוש בפיתיונות מורעלים באופן שאינו מסוכן לתינוק וכדומה.

 

כמה עולה הדברה בבית עם ילדים?

מבחינת המחיר, הדברה בבתים שיש בהם תינוקות אמורה לעלות לכם בדיוק אותו דבר כמו הדברה רגילה. המחיר הוא החל מ-250 ש״ח להדברה בריסוס, ואם אתם מעדיפים שיטה בטוחה ומתקדמת אף יותר, יתכן שתשלמו מחיר קצת גבוה יותר – החל מ-300 ש״ח. תוכלו ליצור איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר מדויקת ובחינם.