הדברת נמלים בבית, בעסק או בגינה – רק עם מחסל החרקים!

מחקר חדש גילה שבכדור הארץ יש בערך 20,000,000,000,000,000 נמלים. במילים: עשרים קוודריליון נמלים, שהם עשרים מיליון מיליארדים של נמלים, כלומר 250,000 נמלים על כל בן אדם. המסקנה המתבקשת: אם ראיתם נמלים אצלכם בבית או במשרד, גם אם הן היו מעטות, בקרוב יגיעו עוד רבות אחרות, ואם לא תבצעו הדברת נמלים מקצועית תגלו שהחרק הקטן גרם לכם נזק גדול. אל דאגה, בחברת מחסל החרקים תוכלו למצוא מדבירים מוסמכים שיודעים איך להיפטר מנמלים עם מאה אחוז הצלחה ולמנוע מהן חזור אליכם!

 

טיפול בנמלים עם 100% יעילות

הדברה בריסוס ועם פיתיונות ג'ל

רישיון המשרד להגנת הסביבה

חיסול נמלים במטבח, ברכב, בגינה ועוד

שירות בפריסה ארצית רחבה

 

לבירורים והצעת מחיר שאסור לפספס חייגו:

053-350-5746

הדברת נמלים

באילו מקרים כדאי לבצע ריסוס נגד נמלים?

למרות מה שנהוג לחשוב, ריסוס הוא לא בהכרח הפתרון הראשון שיציע מדביר נמלים מיומן, ובוודאי שלא הדרך היחידה להילחם בחרקים אלה. למעשה, ריסוס נמלים מומלץ רק במקרים שבהם מיקום הקן שממנו מגיעות הפועלות אל המטבח שלכם ידוע. כשזה המצב, המדביר ירסס ישירות את הקן עם חומר קוטל נמלים ובכך יחסל את הבעיה.

עוד מקרה שבו כדאי לרסס את הבית נגד נמלים הוא כשהמטרה היא להקדים תרופה למכה, כלומר לבצע הדברה מונעת. התזמון הנכון לפעולה זו הוא תחילת הקיץ ואפילו כבר סוף האביב – משום שזו העונה שבה הנמלים יוצאות לחפש מזון ומגיעות לבתים, משרדים, חנויות, מסעדות ולעוד מקומות.

 

איך להרוג נמלים בלי ריסוס?

פתרון אפשרי שני נגד נמלים הוא פיתיונות ג'ל. היתרון העיקרי שלו על פני הדברה בריסוס הוא שאין צורך לצאת מהבית או מהעסק, וגם אין חשיפה לכימיקלים. החיסרון הוא שלפעמים נדרשת סבלנות מסוימת עד שהקן כולו יחוסל.

בכל מקרה, פיתיונות ג'ל מיוצרים ע"י חברות שיודעות גם מה הורג נמלים וגם מה מושך אותן, ולכן הם אפקטיביים מאוד. מדביר מנוסה יפזר את הפיתיונות במקומות שבהם מסתובבות הנמלים (כולל כאלה שלאו דווקא חשופים לעין, וזאת בזכות הבקיאות שלו וההיכרות עם החרקים). הנמלים מתלהבות מהג'ל ורואות בו מזון משובח. הן לוקחות אותו איתן לקן, ושם כל המושבה אוכלת את הרעל. הראשונה שתאכל את הפיתיון המורעל היא כמובן המלכה, ואחרי שהיא מתה הקן כולו מושבת וגם אם יש נמלים שלא אכלו פיתיון הן יחפשו מקום אחר – והבית שלכם יהיה נקי.

 

כמה זמן אחרי הדברת נמלים בבית אפשר לחזור אליו?

במקרה של הדברת נמלים עם פיתיונות אין כלל צורך לצאת מהבית. הדברה נגד נמלים בבית באמצעות ריסוס כן מחייבת שהות מחוץ למקום שבו מרססים. אנחנו בחברת מחסל החרקים משתמשים בחומרים מתקדמים שקיבלו את כל האישורים הנחוצים, ולכן תוכלו לחזור לבית בדרך כלל תוך פרק זמן קצר. מבוגרים יכולים ברוב המקרים לשוב לשגרת היומיום הרגילה כבר אחרי שעה או שעתיים. לנשים בהריון ולאוכלוסיות רגישות מומלץ להמתין מספר שעות, וגם כשיש בבית תינוק או חיית מחמד נדרשת זהירות רבה יותר – בכל מקרה תקבלו מאיתנו הנחיות מפורטות מראש, כך שתדעו בדיוק איך להיערך להדברה מקצועית.

 

האם ייתכן שיש לי קן נמלים בבית?

לפעמים יש מצבים שבהם רואים נמלים יוצאות מהקירות. מראה כזה מעלה באופן טבעי את השאלה האם יש קן נמלים בתוך הבית. הסיכוי שנמלים יקימו קן בתוך בית (או בכל מבנה אחר שנמצאים בו בני אדם באופן קבוע) הוא אפסי. יחד עם זאת כשיש סדקים בקירות, חריצים בפאנלים, חורים במשקופים ועוד, נמלים בהחלט עשויות לחדור דרכם. בנוסף, נמלים מעדיפות לנוע בסמוך לקירות וליד הפאנלים כי שם הן מרגישות מוגנות יותר. בהתאם מומלצת הדברת נמלים בפאנלים וליד הקירות, ובמיוחד חשוב להקדיש תשומת לב לאזורים אלה כשמרססים את הבית.

 

למה חשוב לבצע הדברת נמלים בגינה?

גם אם הנמלים נמצאות בגינה ולא נכנסות אליכם הביתה, מומלץ להזמין בהקדם האפשרי מדביר. סיבה אחת לכך היא שגם אם היום הנמלים מתרכזות רק בגינה, מחר יש סיכוי סביר ואפילו גבוה שתמצאו אותן בבית. הסיבה השנייה היא שבדרך כלל נוכחות של נמלים גוררת נוכחות של מזיקים אחרים – חרקים זעירים שפוגעים בצמחייה והורסים את הגינה.

ריסוס נגד נמלים בגינה מתבצע בדרך כלל בשעות הבוקר המוקדמות. יש להימנע מיציאה לגינה במשך מספר שעות, ובפרט לוודא שתינוקות, פעוטות, ילדים, כלבים וחתולים לא מסתובבים בחצר בזמן הריסוס ולאחריו.

 

איך להיפטר מנמלים בבית בשיטות טבעיות?

* שטיפה עם מים וחומץ – כששוטפים את הרצפה וגם את משטח העבודה במטבח (או כל מקום אחר שעלול למשוך נמלים) בתערובת של מים וחומץ (ביחס של 1:1), מייצרים ריח שדוחה נמלים.

* שמנים אתריים – גם שמן אקליפטוס לימוני (שמכיל ציטרונלה) עוזר להיפטר מנמלים בית. אפשר למשל להכין כדורי צמר גפן ספוגים בזמן זה ולהניח אותם על הנתיבים שבהם פוסעות הנמלים. חשוב להחליף את הכדורים פעם בשבוע.

* עלי דפנה / מקלות קינמון / פלפל שחור – מייצרים גם הם ריח שמסלק נמלים.

* ניקיון – נמלים מגיעות לבתים כדי לחפש מזון. אם לא יהיו פירורים על משטח העבודה או הרצפה, ואם באופן כללי לא יהיו שאריות חשופות ונגישות, לנמלים לא תהיה סיבה להיכנס אליכם.

* אחסון בטוח – גם חומרי גלם יכולים למשוך נמלים, ולכן חשוב להקפיד על אחסון בכלים אטומים ובשקיות סגורות.

* מזון של חיות מחמד – נמלים אוהבות מאוד גם אוכל של כלבים ושל חתולים. אם אתם נוהגים להשאיר מזון כזה באופן קבוע על הרצפה עבור חיית המחמד, כדאי לשים את כלי האוכל שלהם בתוך כלי גדול יותר שבו יש מים – המים יהוו חומת מגן בפני הנמלים.

שימו לב ששיטות הדברה ביתיות יעזרו לכם רק להרחיק נמלים לתקופה קצרה, אבל לא יגרמו לחיסול הנמלים או להשמדת הקן.

 

בכל זאת נשארו נמלים בגינה מה עושים?

אם גם אחרי שימוש בשיטות הטבעיות אתם עדיין רואים נמלים בחצר, קרוב לוודאי שיש קן – בגינה או בסמוך לה. במצב כזה מומלץ להזמין חברת הדברה שתנטר את השטח ביסודיות, תאתר את המיקום של הקן ותפתור עבורכם את הבעיה המטרידה באמצעות שיטת הדברה מתאימה ויעילה.

שימו לב: מדבירים מנוסים ומומלצים מספקים אחריות על טיפול בנמלים. בהתאם אם נשארו נמלים בגינה אחרי הדברה מקצועית, המדביר יגיע פעם נוספת ללא עלות נוספת וישלים את חיסול הקן.

 

איך מוצאים מדביר נמלים עם ידע רחב היקף ויושרה?

כשמחפשים מדביר נמלים יש שני דגשים עיקריים:

1. בקיאות מקצועית שמאפשרת למצוא את הפתרון הנכון ביותר בהתאם למאפיינים הספציפיים בכל מקום.

2. יושרה מוחלטת – כדי שאיש המקצוע אכן ימליץ על המענה הטוב ביותר לבעיה שלכם.

אם אתם מחפשים מדביר שבאמת יודע איך לחסל נמלים עם 100% הצלחה, הגעתם למקום הנכון – אנחנו תמיד מספקים ללקוחות שלנו שירות זמין, אמין ואפקטיבי מאוד.

 

מכת נמלים בבית – לנו יש את הפתרון הנכון ביותר עבורכם!

נמלה היא חרק חברתי וחרוץ ובהחלט אפשר ללמוד ממנה. במקביל אין שום סיבה לסבול ממכת נמלים אצלכם בבית או בעסק. לנו יש את הפתרון הנכון ביותר לבעיה, ותוך זמן קצר מאוד. השירות כולל ייעוץ למניעת הופעת נמלים חדשות בעתיד, הוא כולל אחריות וניתן בכל רחבי הארץ. מוזמנים ליצור קשר ולקבל הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת.