הדברה בחולון בכל יום ובכל שעה – מדבירים 24/7

החרקים מוצאים שלל מקומות מחיה בסביבה עירונית, ולא חסר להם מזון, שתייה ומסתור בשפע בתוך ומחוץ לבית ובבתי עסק שונים. הדברה בחולון אם כן היא לא עניין של נוחות, אלא צורך, ואנחנו בחברת מחסל החרקים מחויבים לבצע זאת על הצד הטוב ביותר, תוך צמצום כל אפשרות של פגיעה בסביבה. המדבירים שלנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה ובכל יום בשבוע, ומיד אתם תגלו מה אנחנו יכולים לעשות עבורכם וכמה זה יעלה לכם.

 

מגוון שירותי הדברה בחולון

הזמינו מדביר דרכנו מהיום להיום

חומרי הדברה בטוחים ומאושרים

הדברת מזיקים ולכידת מכרסמים

רישיון המשרד להגנת הסביבה

 

לפרטים ובירורים נוספים חייגו:

053-350-5746

 

הדברה בחולון

 

באילו מזיקים עלול להיתקל מדביר בחולון?

עלינו לזהות את המזיקים במדויק על מנת להבין מה תהיה שיטת ההדברה המוצלחת, הזולה והבטוחה ביותר. כל אחד נוטה להימצא במקום אחר, ומול כל מזיק עלולים לצוץ אתגרים שונים, למשל:

מזיקים נפוצים בעיר איפה הם מסתתרים האתגר שהם מציבים
מכרסמים חיים בביוב, במרתף, מאחורי קירות ובגינות לא מטופחות. עלולים להתרבות מהר מאוד.
ג׳וקים מעדיפים חדרים לחים בבית, כמו המטבח, השירותים או האמבטיה. מתרבים גם כן מהר מאוד ועלולים להיות חסינים לריסוס.
פשפשי מיטה מסתתרים במזרן, בבסיס המיטה, ברהיטים ואפילו מאחורי טפטים ומסגרות תמונות ובשקעים. מתפשטים מהר מאוד ועמידים בפני הדברה בשיטה הקלאסית.
יתושים מתרבים במים עומדים, כמו צינורות ניקוז סתומים, שלוליות בבוץ וכדומה. צריך לשלוט בקצב ויכולת ההתרבות שלהם, לכן הטיפול יתמקד בעיקר בזחלים.
טרמיטים חיים בקן מתחת לאדמה ועולים לבית כדי לנבור בעץ, למשל במשקופים. הטיפול בהם הוא לא זול, ודורש ניטור ושימוש בטכנולוגיית הדברה מתקדמת.
נמלים יכול לצוץ קן בכל מקום, בתוך הקירות של הבית או בגינה. חשוב מאוד לאתר את כל הקנים כדי להכחיד את הנמלים באופן מוחלט.

 

למה הדברה בחולון כל כך חשובה?

חרקים ומזיקים אחרים עלולים להיות גורמים למחלות. רבים מהם מגיעים מהביוב, כמו למשל ג׳וקים וחולדות, וחלקם גורמים לתגובות אלרגיות אצל אנשים שרגישים רק לשהייה בסביבתם. מזיקים נוטים גם למשוך מזיקים אחרים, ובאקולוגיה כמו שאפשר למצוא בעיר, לא נדיר שמזיק אחד מזמין מזיק אחר, כמו למשל קן יונים שמזמן כיני יונים, או תיקנים מתים שמזמנים נמלים. אם מזניחים את בעיית המזיקים, אט אט היא הופכת לבעיה גדולה, והפתרון היחידי בכל שלב הוא הדברה.

 

איך מדביר בחולון מטפל במזיקים?

הגישה הקלאסית היא ריסוס או שימוש בפיתיונות רעילים, אותם צריך לעיתים לרענן לפחות פעם אחת לאורך ההדברה. כיום עם זאת יש עוד פתרונות הדברה רבים שלא רבים מכירים, אך אנחנו משתמשים בכולן. למעשה, כל מדביר בחולון שמחשיב את עצמו למדביר אמיתי חייב להכיר וליישם גם את השיטות הבאות, ולהשתמש בהן במקרה הצורך במקום לרסס או להשתמש ברעלים.

שיטות הדברה יתרונות
הדברה ביולוגית

שימוש בטורפים טבעיים או טפילים שתוקפים את המזיקים הרצויים

ידידותית לסביבה

פתרון לטווח ארוך

הדברה במווסתי גדילה

כימיקלים שמונעים מהדרגות הצעירות של החרקים להגיע לבגרות ולהתרבות

יעילה מאוד נגד פשפשים וג׳וקים

בעלת השפעה לטווח ארוך

הדברה בקיטור

משתמשים בטמפרטורה גבוהה (מעל 200 מעלות) להשמדת חרקים – בעיקר לחיסול פשפשים

שיטה לא רעילה שניתן ליישם על המיטה

יעילה מאוד בחיסול חרקים במקומות נסתרים

הדברה משולבת

גישה שמשלבת מספר שיטות במקביל, תוך צמצום מקסימלי של שימוש בחומרי הדברה רעילים

מפחיתה את רמת רעילות ההדברה

מיועדת למתן פתרון לטווח ארוך

 

מתי מומלץ להזמין ריסוס בית בחולון?

קשה לכם אולי לדעת מתי בדיוק צריך להזמין מדביר. האם ג׳וק או שניים שמסתובבים בבית מעידים על בעיה חמורה שמחייבת הדברה? האמת היא שכן, כי השניים האלה יכולים מהר מאוד להתרבות ולהפוך למאות. זאת ועוד, רוב המזיקים לא מראים את עצמם עד שהם כבר חיים בסביבה בכמויות גדולות, ואם נתקלתם במזיקים, זה אומר שעליכם כבר להזמין מדביר שיטפל בהם לפני שיהפכו לבעיה רצינית. כך או כך, מומלץ להזמין מדביר לבדיקה לפחות אחת לשנה, במיוחד במהלך האביב.

 

למה צריך להזמין מדביר?

תוכלו לנסות לטפל בחרקים בעצמכם – לא חסרים תרסיסים בחנויות. אבל אתם יודעים טוב מאוד שזה לא יפתור את הבעיה – זה כמו לשים עליה פלסטר. בסופו של דבר המזיקים יחזרו שוב ושוב, ואתם רק תמשיכו לחשוף את עצמכם לחומרי הדברה רעילים על ידי ריסוס פעם אחר פעם. במקום, תוכלו להזמין מדביר פעם אחת שיחסל את המזיקים לתמיד, ובשיטות ירוקות ובטוחות הרבה יותר.

 

מדבירים בחולון ממליצים: איך למנוע מזיקים בבית?

אנחנו מעוניינים לספק לכם פתרונות הדברה לטווח ארוך, כך שאחרי הטיפול שלנו לא תצטרכו עוד להזמין מדביר לאותה בעיה בשנית. פרט לפעולות ההדברה והמניעה שנבצע בעצמנו, יש כמה דברים נוספים שכדאי לכם לעשות גם כן, והנה כמה שאפשר להתחיל איתם כבר עכשיו:

1. אטמו חריצים: אם יש חריצים בקירות, בדלתות או בחלונות, או פתחים וצינורות שמאפשרים חדירת מזיקים לבית, מומלץ מאוד לאטום אותם. למשל, צינורות ופתחים גדולים תוכלו לאטום עם צמר פלדה להרחקת עכברים.

2. פנו את הזבל: דאגו לפנות את פח הזבל מדי יום, וגם שפח הזבל שמחוץ לבית יישאר סגור. זו פעולה פשוטה שיכולה למנוע הרבה מאוד מזיקים, ביניהם חולדות, ג׳וקים ונמלים.

3. ייבשו שלוליות ורטיבות: אף אחד לא אוהב יתושים בקיץ, והדבר היחידי שיעבוד נגדם זה לייבש את השלוליות שמחוץ למבנה ואת הרטיבות שבתוכו. היתושים מתרבים במים, ואם יהיה להם מקור רבייה זמין אצלכם, היו בטוחים שהם ינצלו אותו.

4. אחסנו מזון בקופסאות אטומות: עכברים יכולים לכרסם דרך אריזות ניילון, זבובים מגיעים לפירות שעל השולחן, ונמלים יכולות לחגוג על האוכל של חיית המחמד שלכם. אחסנו את כל פריטי המזון באריזות אטומות כדי שזה לא יקרה.

 

איך למצוא מדביר מומלץ בחולון שאפשר לסמוך עליו?

הדבר העיקרי והחשוב ביותר הוא שתמצאו מדביר בעל ניסיון וידע רב. לא כל מדביר יספק לכם את אותם השירותים, ואמנם לרוב יש דרך אחת ונכונה לטפל בכל מזיק, אך זאת למעט במקרים שבהם צצים גם משתנים אחרים. מה קורה כשיש בעלי חיים בבית? מה עושים כשקן הטרמיטים נמצא מתחת לבית של השכן? כל אלו הן שאלות שהמדביר צריך לדעת כיצד לענות עליהן, לכן מומלץ לברר מולו איך הוא יטפל בבעיה בכל מקרה אפשרי.

במהלך השיחה כדאי גם לברר כמה זה אמור לעלות לכם ולקבל הצעת מחיר בטלפון, אותה תשוו להצעות של מדבירים אחרים. בסוף תבחרו לפי התרשמותכם מהמדביר ומה שמרגיש לכם כמחיר הוגן.

 

כמה אמורה לעלות ההדברה?

כל עוד מדובר בהדברה פשוטה שאין בה שום אתגר או קושי מיוחד, ספק שתשלמו יותר מדי. המחירים שלנו מתחילים ב-250 ש״ח, ואפשר אפילו להדביר דירה שלמה במחיר זה. עם זאת, חשוב לזכור שלכל מזיק נדרשת שיטת הדברה אחרת, וכל שיטה גוררת איתה מחיר אחר. להדברת טרמיטים למשל תוכלו לצפות לשלם מחיר גבוה בהרבה, שם הדברה לקן הטרמיטים שמתחת לבית מתחילה ב-1,200 ש״ח. שימו לב שהדברה זולה היא לאו דווקא תמיד ההדברה היעילה ביותר, לכן חשוב לברר באילו שיטות יוכל להשתמש המדביר וכמה תעלה כל אפשרות.