הדברה בבני ברק לחיסול כל סוגי המזיקים במחיר משתלם

בעלי בתים או בעלי עסקים מחפשים לרוב דרכים זולות לפתירת בעיית המזיקים, אך פתרונות ביתיים זה לא מה שיעזור לכם. כדי להיפטר מהמזיקים לצמיתות אתם צריכים להזמין מומחה הדברה בבני ברק עם רישיון, שלא רק יחסל את כל המזיקים, אלא יעשה זאת בצורה בטוחה ובמחיר הוגן.

אצלנו בחברת מחסל החרקים זה בדיוק סוג השירות שתקבלו – הדברה מוחלטת של כל המזיקים ובמחיר משתלם. המשיכו לקרוא ותגלו איך אנחנו עושים את זה.

 

הדברה בחצר, בדירה או במשרד בבני ברק

טיפול במזיקים ומכרסמים מכל הסוגים

שיטות הדברה יעילות וידידותיות לסביבה

כניסה מהירה לבית לאחר ההדברה

רישיון המשרד להגנת הסביבה

 

לבירורים נוספים חייגו:

053-350-5746

 

הדברה בבני ברק

 

איך מדביר בבני ברק מטפל במזיקים?

הדברה מקצועית לעולם לא מסתמכת רק על שיטה אחת ויחידה, וכל מזיק ומקרה דורש פתרון אחר. הנה כמה גישות להתמודדות עם מזיקים שאנחנו יכולים להציע לכם:

שיטות הדברה איך זה נעשה? לאילו מזיקים זה מיועד?
הדברה כימית מחסלים את המזיקים בעזרת רעל בריסוס, בפיתיונות או בהאבקה נמלים, תיקנים (לא כולם), טרמיטים, צרעות, חרקי מזון ועוד…
הדברה בקיטור משמידים את המזיקים בעזרת חום לוהט שפוגע בהם בכל דרגות חייהם בעיקר פשפשי מיטה
הדברה פיזית זוהי למעשה לכידה של המזיקים או הרחקתם מהאזור יונים, מכרסמים ועוד…
הדברה ביולוגית משתמשים ביצורים טבעיים, ביניהם חרקים טפיליים או חיידקים, שמיועדים למזיקים ספציפיים יתושים, כנימות ועוד…
הדברה משולבת שילוב של מספר שיטות הדברה במקביל, כשריסוס הוא הפתרון האחרון שבהם הדברת כל סוגי החרקים

 

מקרה לדוגמה – הדברת נמלים בבני ברק

הגענו לבית בבניין ישן בבני ברק שבו נמלים התהלכו בחופשיות לאורך הקירות במטבח ובסלון. לאחר בדיקה קצרה גילינו שהן מגיעות מתוך הקירות עצמם, כשהקן שלהן היה בתוך חריצי הקירות. כדי לטפל בבעיה בחרנו שלא לרסס, אלא דווקא לנצל את שביל הנמלים ולמשוך אותו לעבר פיתיונות ג׳ל. את הפיתיונות האלה הנמלים העבירו למלכה, והיא ניזונה מהם ומתה, מה שגרם להתמוטטות הקן כולו. התעדכנו עם הלקוחה כדי לוודא את הצלחת הטיפול והיא אישרה שהנמלים אכן נעלמו כאילו לא היו.

 

למה לא תמיד אפשר לעשות ריסוס נגד ג'וקים בבני ברק?

ריסוס אמנם מהווה פתרון מהיר ולעיתים גם יעיל מאוד, אך לא נגד כל סוגי המזיקים. הידעתם שיש מספר סוגים של ג׳וקים למשל? לכל אחד מהם עשויה להתאים שיטת הדברה אחרת, ובעוד שריסוס יכול לחסל את הג׳וקים הענקיים (התיקנים האמריקאיים), הוא לא יעשה שום דבר לג׳וקים הקטנטנים (התיקנים הגרמניים). נגדם צריך להשתמש בפיתיונות ג׳ל ומלכודות דבק שימנעו מהם להתפשט ברחבי הבית.

 

איך מתבצעות הדברות בבני ברק נגד פשפשי מיטה?

הדברת פשפשים היא לא פעולה פשוטה, מכיוון שהיצורים האלה פיתחו עמידות חזקה מאוד לחומרי הדברה. לכן במהלך הדברה נגד פשפשי מיטה אנחנו משלבים מספר טכניקות בדוקות ויעילות:

* טיפול בקיטור: משתמשים בטמפרטורות גבוהות כדי לחסל את הפשפשים החיים והביצים שלהם.

* שאיבה: נפטרים מכל הלכלוך, החרקים המתים והביצים שנותרו בכל מקום שבו הדברנו.

* ריסוס: אמנם הפשפשים עמידים בפני רעל, אך לא בפני חומרים מווסתי גדילה. מטרתם היא למנוע מדרגות צעירות שפספסנו עם הקיטור מלהגיע לבגרות, וכך אין ביכולתם לעקוץ או להתרבות.

 

איך חברת הדברה בבני ברק נפטרת מטרמיטים?

כשמדובר בטרמיטים, אופן ההדברה תלוי מאוד במיקום שאותו מדבירים ובסוג הטרמיטים.

* הדברת בית קרקע / וילה עם טרמיטים: יש לקדוח חורים ברצפות ולהחדיר ישירות תחתם את חומר ההדברה. נעשה שימוש בחומר רב מאוד, והמטרה היא להגיע עד לעומק הקן ולחסל שם את המלכה והמלך של הטרמיטים, כמו גם ליצור חוצץ רעיל שלא יאפשר להם לעלות שוב לבית.

* הדברת דירה עם טרמיטים: צריך יהיה לראות האם יש דרך לטפל בהם ישירות באדמה, ואם לא, אנחנו משתמשים בשיטת נמסיס. בשיטה זו מציבים פיתיונות רעילים לטרמיטים וניתן לנטר אחר הפעילות שלהם, אולם שיטה זו מצריכה מספר ביקורים.

* הדברת רהיט עם טרמיטים: ניתן להדביר טרמיטים באיוד או בעזרת פיתיונות ג׳ל, אולם העדיפות היא לאיוד, מאחר ששיטה זו מבטיחה תוצאות הרבה יותר טובות.

 

איך מכינים את הבית לקראת ריסוס בבני ברק?

הזמנתם מדביר ועוד מעט הוא מגיע? מומלץ מאוד שתכינו את הבית שלכם לקראת ההדברה, מה שלא רק יזרז את התהליך, אלא גם ייעל אותו וישמור עליכם מפני חשיפה מיותרת לחומר הריסוס.

1. סדרו את הבית: התחילו בלהרים דברים מהרצפה ומכל מקום אחר שבו צריך להדביר, כולל מדפים, ארונות, שיש וכדומה.

2. אחסנת וכיסוי פריטים: אם לא מרססים בארונות, אחסנו בהם את כל מה שאפשר, בדגש על כלי אוכל וצעצועים של תינוקות. אם אין איפה לאחסן דברים, דאגו לכסות אותם היטב.

3. דאגו לסידור לשהייה מחוץ לבית: אם מרססים אצלכם בבית, חברת ההדברה שהזמנתם תמליץ לכם לשהות בחוץ למשך שעה, ולמשך 4-8 שעות אם יש לכם ילדים או בעלי חיים. במקרים מסוימים מומלץ שלא לאפשר לבעלי חיים להיכנס לבית גם למשך 24 שעות.

 

מתי להזמין הדברת מזיקים בבני ברק נגד חרקי מזון?

בארונות שלכם עלולים לצוץ חיפושיות או עשים שניזונים מפריטי המזון שאתם מאחסנים בהם. הבעיה הזו עלולה להחריף לאורך הזמן אם לא מטפלים בה מהר, לכן מיד ברגע שבו אתם רואים סימנים עליכם להזמין מדביר. הנה כמה שכדאי לפקוח עליהם את העין:

√ מזיקים חיים: אם אתם רואים עשים מתעופפים מהארונות או זחלים, זה סימן ברור לכך שצריך להדביר.

√ אריזות מזון עם חורים: יתכן שתמצאו חורים קטנים או גדולים. ככל שהחור יותר גדול, כך המזיק גדול יותר, ויכול להיות אפילו עכבר.

√ קורים במזון: חפשו בקופסאות או בשקיות של האורז או הדגנים קורים. אלה נשארים עקב הפיכת הזחלים לגלמים.

 

איך תדעו שמצאתם מדביר מומלץ בבני ברק?

יש עשרות מדבירים שעובדים בבני ברק ובסביבה, אך רק קומץ מתוכם באמת שווה את הכסף שלכם. כדי לוודא שאתם אכן מזמינים מדביר שאפשר לסמוך עליו, חפשו אצלו את הדברים הבאים:

1. רישיון: זה הדבר הראשון שאתם חייבים לברר שיש למדביר. תוכלו לבדוק זאת בעצמכם במערכת של המשרד להגנת הסביבה.

2. ביקורות חיוביות: תוכלו למצוא ביקורות כמעט על כל מדביר שעובד בבני ברק, אך חפשו אחד שהביקורות עליו הן באופן גורף חיוביות, ובפרט בנוגע להדברה שקשורה למזיקים שאצלכם.

3. הצעת מחיר ברורה: אל תסמכו על מדביר שאומר לכם ״נראה מה הבעיה ואז נדע כמה זה יעלה״. לכל הפחות המדביר צריך לתת לכם טווח של מחירים כך שתדעו כמה תשלמו ושיהיה לכם עם מה להשוות מחירים.

4. אחריות: אם המזיקים לא הושמדו במאה אחוז, האם אתם צריכים לשלם על זה? ברוב המקרים התשובה היא לא, כי יש מזיקים שאף דורשים מספר ביקורים מהמדביר. ודאו שאתם מקבלים אחריות.

 

כמה משלמים על שירותי הדברה בבני ברק?

המחירים יכולים לנוע מכמה מאות שקלים בודדים ועד לאלפי שקלים. לדוגמה, על הדברת תיקנים או נמלים תשלמו החל מ-250 ש״ח, ואילו על הדברת טרמיטים המחיר יכול להגיע גם ל-2,500 ש״ח. לכן כדאי מאוד שלא לדלג על שלב השוואת המחירים, ולבדוק איזה מדביר יכול להציע לכם את המחיר הטוב ביותר. חשוב שיחד עם זאת תבררו מה הוא מתכוון לעשות, כי לעיתים מחיר גבוה מתלווה לשיטה יעילה ומוצלחת יותר.