הדברה בהרצליה – שמים סוף לחרקים

אם אתם סובלים כמו מרבית האנשים מתופעה של חרקים בבית, אין כאן מקום להתלבטויות. הזמינו הדברה בהרצליה ותוכלו לשים סוף לחרקים בהקדם. מהם שיטות ההדברה הקיימות ואיך מדבירים את חדר השינה? לפניכם כל מה שצריך לדעת הדברה מקצועית ובטוחה.

 

רוצים להזמין שירותי הדברה בהרצליה?

הגעתם למקום הנכון

טיפול במזיקים ומכרסמים במגוון שיטות

הגעה מהירה לכל מקום בהרצליה

רישיון המשרד להגנת הסביבה

 

לבירורים ופרטים נוספים חייגו:

053-350-5746

 

הדברה בהרצליה

 

אלו שיטות הדברה קיימים ומה ההבדל ביניהם?

שיטות הדברה איך זה עובד
הדברה כימית הדברה באמצעות ריסוס של חומרים כימיים באופן ישיר או עקיף באזור שיש מזיקים. מדביר בהרצליה שמרסס באזור מגורים חייב להשתמש בחומרים שנמצאים בפיקוח משרד הבריאות, עם כמות מופחתת של רעלים. שיטה זו מחייבת אוורור של הבית ושהייה מחוצה לו למספר שעות.
הדברה ירוקה שיטה המבוססת על חומרים עם רמת רעילות נמוכה יותר, או בכלים שאינם דורשים התערבות של חומרים רעילים. השיטה מקובלת באזורים מאוכלסים, נחשבת יעילה ומגינה על הסביבה, החי והצומח.
הדברה ביולוגית בשיטה זו עושים שימוש באורגניזמים חיים להדברת מזיקים, אשר טורפים או מחסלים את המזיקים באופן טבעי. נפוצה יותר באזורים חקלאיים ולא בשטחי מגורים.
הדברה אלקטרונית שימוש באמצעים אלקטרוניים להרחקת מזיקים, כמו גלי קול המשמיעים צלילים מסוימים, שדה מגנטי המטעה את החושים ושימוש בתאורה מרתיעה. שיטה ידידותית לסביבה אך יקרה יותר משיטות אחרות.

 

איך מדביר בהרצליה מבצע הדברה נגד פשפשים?

פשפשי המיטה זהו מזיק שלא תרצו לחלוק איתו את הסדינים בלילה. הפשפשים עוקצים, גורמים לגירודים ומתפשטים במהירות. איך מדביר בהרצליה יכול לעזור לכם להיפטר מהם?

√ שימוש בקיטור חם בעל טמפרטורה גבוהה שמשמידה את הפשפשים במיטה.

√ שאיבה עם שואב בכל סביבת המיטה, המזרן, אזור ארגז המצעים, השידה, כולל השמדת הביצים.

√ ריסוס עם חומרי הדברה המיועדים לחיסול פשפשים, ומותאמים בעיקר למקומות רגישים כמו חדר השינה והמיטה.

 

איך ניתן להפחית את הסיכוי להופעת חרקים בבית?

חרקים, מכרסמים וזוחלים, לכולם יש את אותו אינטרס להיכנס אליכם הביתה. אוכל ופינת מסתור. ככל שתשמרו על בית נקי ומסודר, כך גם תוכלו להקדים תרופה למכה ולהפחית את הצורך בחיפוש אחר מדבירים בהרצליה.

הקפידו על ניקיון יסודי באופן שוטף וכן על ייבוש מקומות שחרקים אוהבים להגיע אליהם. התמקדו בסביבת פחי אשפה, מחסן, ארונות, מדפים וסביבת הכיור.

הימנעו ממקורות מים עומדים או דולפים, ודאגו לבצע תחזוקה שוטפת הכוללת איטום וסתימת חריצים בקירות.

 

ריסוס בית בהרצליה – איך מדבירים את חדר השינה?

מצד אחד אתם רוצים לישון בחדר נקי מחרקים, ומצד שני אתם חוששים מפני שימוש בחומרים רעילים במקום שבו אתם או הילדים ישנים. אז איך אפשר לישון בשקט?

כיום ריסוס בית בהרצליה מתבצע באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה. מה זה אומר ידידותי? חומר ההדברה לא ינופף לכם לשלום, אבל הוא בהחלט מבוסס על חומרים שהפירוק שלהם נעשה בצורה מהירה, ואינו מותיר סימנים או ריח בחדר. מומלץ להשתמש בחומרים מבוססי פרטרואידים שמכילים כמות מינימלית של רעלים.

 

בשעה טובה – מתי הכי טוב להזמין מדביר?

1. טיפול תקופתי – למה לחכות ללילה שבו תיתקלו בג'וק מעופף ענקי, אם אפשר להימנע מכך? הזמינו הדברה בהרצליה לפחות פעם בשנה בחודשי האביב, כך תבטיחו לעצמכם שקט נפשי וכמה שפחות מזיקים.

2. חרקים עמידים – ישנם חרקים שפיתחו עמידות בפני חומרי הריסוס שנמצאים אצלנו מתחת לכיור. תיקנים מסוג גרמני למשל, אינם עמידים בפני חומרי ההדברה הביתיים כך שהם והביצים שלהם ימשיכו להתרבות לכם בבית.

3. מכרסמים בבית – אם יש לכם מכרסם בבית, סימן שיש לכם גם חרקים כנראה, ואתם לא רוצים את החגיגה הזו אצלכם. תופעה של מכרסמים לא רק פוגעת בסביבת הבית אלא יכולה לגרום לכם לנזק בריאותי.

 

המדריך לזיהוי גללים – כך תדעו מול מי אתם מתמודדים

מצאתם גללים חשודים בבית ולא יודעים למי זה שייך? כל מזיק או מכרסם משאיר אחריו סימן זיהוי שיעזור לכם לגלות במי מדובר.

אם מצאתם גללים בגודל של כחצי ס"מ בסביבת המטבח, זה ככל הנראה עכבר. גללים דומים רק ארוכים וגדולים יותר, יצביעו על הימצאות חולדות.

גללים של פרעושים הם קטנים מאוד ונמצאים בעיקר על פרוות חיית המחמד. לעומת זאת גללים של פשפשים שצבעם שחור וגודלם כגרגיר – תמצאו דווקא על המיטה שלכם.

 

הדברה בחורף – יש דבר כזה?

אולי נדמה לכם שחרקים צריך לחסל רק עם בוא הקיץ והחום, אבל הדברה בחורף היא למעשה דרך טובה להבטיח קיץ נקי מחרקים, ויכול להיות שאפילו תשלמו פחות.

אז למה כדאי לכם להזמין מדביר בהרצליה כבר בחורף? קודם כל, ישנם מזיקים שפחות מתעניינים בתחזית הצפויה, והם פעילים לאורך כל השנה. כך למשל נמלים, פשפשי המיטה, פרעושים, קרציות, עש המזון, צרעות ומכרסמים.

דווקא בעונת החורף המדבירים פנויים יותר, כך שתוכלו להשיג אותם בקלות ואולי אפילו תקבלו הנחה במחיר.

 

סוגי המזיקים הנפוצים שאנו מדבירים ומה כדאי לדעת עליהם

* נמלים – תשכחו כל מה שחשבתם על ריסוס. דרך טובה להיפטר מנמלים היא באמצעות פיתיונות ג'ל. כך ניתן לחסל את כל המושבה כולל המלכה שמסתתרת היטב, בצורה אפקטיבית הרבה יותר.

* ג'וקים – חומרי ההדברה שמשתמשים בהם לרוב הם מקבוצת הפירתרואידים. אלו חומרים כימיים עם רמת יעילות גבוהה, אשר הנזק הסביבתי שהם גורמים הוא מצומצם בהשוואה לחומרים אחרים.

* טרמיטים – לעיתים לא מספיק להשתמש רק בפיתיונות רעילים נגד טרמיטים, וצריך לבצע קידוחים בתוך או מחוץ לבית. בעזרת הקידוח קל יותר להחדיר חומר הדברה, ובכך לחסל וגם למנוע את הופעתם בעתיד.

 

כל כמה זמן מומלץ לבצע הדברה בבית?

האם בכל פעם שאתם פוגשים בג'וק במקלחת או בשיירת נמלים במטבח, צריך לקרוא למדביר? התשובה היא לא. גם אם אתם חרדתיים או פריקים של ניקיון, אין צורך לבצע הדברה מקצועית בכל פעם שפוגשים במזיק. צריך לזכור שהדברה כוללת שימוש בחומרי הדברה שאינם טבעיים לסביבה ברוב המקרים, וזה מצריך מכם הכנות וגם השקעה כספית.

הדרך הטובה ביותר היא לבצע הדברה לפחות פעם עד פעמיים בשנה, וככל שתבחרו בחברת הדברה איכותית ומקצועית, כך יפחת הסיכוי שתצטרכו לעשות זאת שוב.

 

איך תדעו לבחור במדביר מומלץ?

יש לא מעט אנשים שמכנים את עצמם מדבירים, אך למעשה מדביר מקצועי הוא כזה שעבר הכשרה מסוימת וקיבל תעודה ורישיון. כדאי לבחור במדביר שמציג בפניכם את כל המידע הדרוש, כולל הרישיון שברשותו, שיטת ההדברה שהוא הולך לנקוט בה, מה זה מצריך מכם, ומהם הסיכונים הקיימים.

מחפשים מדביר מומלץ בהרצליה? חברת ההדברה מחסל החרקים מציעה לכם שירות מקצועי ומהיר, עם 20 שנות ניסיון ושיטות הדברה בטוחות ויעילות.

 

הדברת מזיקים – כמה תשלמו?

מחיר של הדברה במגזר הפרטי אמור לעלות החל מ-200 ₪, כאשר המחיר משתנה בהתאם. מה עשוי לייקר את המחיר? קודם כל צריך לקחת בחשבון איזה סוג של חרק צריך להדביר, היכן הוא נמצא והאם מדובר בכמויות גדולות.

עוד פרמטר שצריך להתחשב בו זה שיטת ההדברה שבוחרים. הדברה כימית תעלה פחות מהדברה אלקטרונית בחצר למשל. כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת ומותאמת, מומלץ ליצור קשר עם חברת ההדברה.