הדברה באשדוד: האתגרים, הפתרונות והמחירים

אשדוד היא עיר שסובלת ממזיקים רבים, בייחוד בחודשי הקיץ החמים והלחים. העובדה שמדובר בעיר נמל לא עוזרת כל כך, כי מזיקים רבים מגיעים מהנמל עצמו לאזור התעשייה, וגם במבני מגורים לא חסרים חרקים, מכרסמים ויונים שמצריכים הדברה, לכידה או הרחקה.

אנחנו בחברת מחסל החרקים נוכל לסייע לכם בהדברת כל מזיק שתיתקלו בו, וכבר עכשיו נראה לכם באילו מזיקים תיתקלו, מה אפשר לעשות נגדם וכמה זה אמור לעלות לכם.

 

הזמינו הדברה באשדוד לפרטיים ועסקים

הדברה יעילה נגד מכרסמים ומזיקים

טיפול מקצועי לדירה, משרד, גינה ועוד

שימוש בחומרי הדברה מאושרים

רישיון המשרד להגנת הסביבה

 

לבירורים והצעת מחיר שאסור לפספס חייגו:

053-350-5746

הדברה באשדוד

 

מול אילו מזיקים צריך להתמודד מדביר באשדוד?

לעיר אשדוד יש תנאי אקלים מושלמים למזיקים רבים, מה שמאפשר להם להתרבות בקצב מסחרר ומקשה עליכם להתמודד איתם.

לכן מדביר באשדוד לא זוכה לנוח לרגע, ואלו הם המזיקים שאיתם אנחנו צריכים להתמודד באופן קבוע, כולל המחירים להדברה.

מזיקים נפוצים באשדוד מה הם עלולים לעשות כמה עולה ההדברה?
ג׳וקים בבית קפה מפיצים מחלות ומזהמים מקורות מזון החל מ-250 ש״ח
חולדות במסעדה באשדוד מעבירות מחלות וגורמות נזקים למבנה החל מ-300 ש״ח
יתושים בבניין עלולים להעביר מחלות החל מ-250 ש״ח
טרמיטים בבית פרטי גורמים לנזקים חמורים במבנה החל מ-400 ש״ח
נמלים בדירה באשדוד הקן יהיה פעיל מדי קיץ עד לחיסול מוחלט החל מ-250 ש״ח

 

איך להגן על הבית אחרי שעושים הדברה באשדוד

אתם, וגם אנחנו, רוצים לוודא שההדברה שביצענו תהיה היחידה שתידרש לכם, אך לשם כך תצטרכו לעשות כמה דברים בעצמכם לפני שנבצע הדברה מקצועית, שמטרתם היא להגן על ביתכם מפני מזיקים להבא.

1. בדיקה קבועה: אם היה קו של נמלים שהתהלך לאורך קיר מסוים בבית, בדקו את אותו הקיר מפעם לפעם וודאו שהנמלים לא חוזרות. אם יש נמלים, הזמינו הדברה באשדוד שוב דרכנו, כחלק מתקופת האחריות שתקבלו.

2. איטום: אטמו כל חריץ או נקודת חדירה שמאפשרת לחרקים ומכרסמים להיכנס לבית. נוכל לעזור לכם לאתר את הפתחים האלה וגם לאטום את חלקם.

3. צמצום כמות הזבל: זרקו את הזבל לפח האשפה שמחוץ לבית ללא דיחוי אם הוא מתמלא, וודאו שאתם לא משאירים שאריות מזון חשופות. זה כולל את האוכל של חיית המחמד שלכם.

4. ויסות רמת הלחות: תקנו נזילות והשתמשו במכשיר סופח לחות במידת הצורך כדי לצמצם את הלחות בחדר האמבטיה. אם עדיין עולים מזיקים מהביוב, יתכן שצריך יהיה להדביר בביוב.

 

טיפים מפי מדביר באשדוד לבעלי עסקים

הרחקת מזיקים מבית העסק זה לא רק עניין של ניקיון ובריאות, אלא זה הכרחי להמשך תפקודו התקין של העסק. במיוחד אם אתם מנהלים בית קפה, מסעדה או בית מלון בעיר, מזיקים עלולים לגרום להפסדים משמעותיים ונזק למוניטין שלכם. לכן מומלץ ליישם את האסטרטגיות הבאות, שמטרתן להרחיק מזיקים מבית העסק שלכם:

1. בדיקה מקצועית באופן קבוע: הזמינו מדביר מדי חצי שנה ולקראת עונות הקיץ והחורף כדי לוודא שאין מזיקים, ואם יש, ניתן יהיה לטפל בהם בזמן, עוד לפני שהבעיה מחמירה.

2. אחסון נכון: אחסון מזון, וגם הזבל שהעסק שלכם מייצר, צריך להיעשות באזורים המותאמים לכך בלבד ובאריזות סגורות ואטומות כך שמזיקים לא יימשכו דווקא אליכם.

3. טיפוח החצר: אם לעסק שלכם יש חצר, דאגו שתהיה מטופחת ושלא תהיה בה צמחייה גבוהה וסבוכה מדי שהמזיקים יוכלו להסתתר בה.

4. תגובה מהירה למזיקים: ברגע שבו אתם רואים מזיק, ואפילו אם זה רק ג׳וק אחד, הזמינו מיד מדביר. תסמכו עלינו – יש עוד והם לא יפסיקו להגיע.

 

הטכנולוגיות החדישות שבהן משתמשים מדבירים באשדוד

המזיקים מתפתחים לאורך הזמן, מפתחים חסינות לחומרי ההדברה והופכים את המלחמה בהם לקשה יותר. אך גם אנחנו מפתחים את השיטות שלנו ונעזרים בטכנולוגיות ובשיטות המתקדמות ביותר כדי לספק לכם את פתרונות ההדברה המוצלחים ביותר, כמו למשל:

√ הדברה עם פיתיונות רעילים: הדברה עם פיתיונות לעולם לא נעשית באופן שאינו אחראי, אלא רק בתוך תיבות ותחנות האכלה. הדוגמה המתקדמת ביותר היא מערכת נמסיס נגד טרמיטים, שמאפשרת לנטר את פעילות הטרמיטים וגם להדביר אותם ללא שום קידוחים ברצפה.

√ הדברה ירוקה וידידותית לסביבה: חומרי ההדברה הם רבים ומגוונים, אך אנחנו ברוב המוחלט של המקרים אנו מבצעים הדברות ירוקות עם חומרים ירוקים שמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה – ללא ריח וברמת רעילות נמוכה מאוד.

√ שיטות הדברה אורגניות וביולוגיות: במקרים רבים אין כל צורך לרסס, וניתן ליישם פתרונות הדברה טבעיים, למשל הדברת יתושים בעזרת BTI.

√ הדברה בעזרת חום: מזיקים מסוימים נחשבים לעמידים בפני חומרי הדברה, ומיותר לחלוטין לנסות לרסס אותם. לדוגמה, את פשפשי כדאי להדביר בעזרת קיטור, במיוחד כי הם מצויים על המיטה.

 

איך למצוא ולבחור מדביר מומלץ באשדוד?

כדי שאכן תוכלו ליהנות משירותי הדברה מתקדמים ויעילים, עליכם לבחור במדביר המקצועי והמומלץ ביותר שיש. איך לוודא שהזמנתם אחד כזה? ודאו שהמדביר מחזיק רישיון בתוקף להדברה מהסוג שעליו לבצע. לחצו כאן כדי לבדוק זאת באתר המשרד להגנת הסביבה. בנוסף, המדביר שתזמינו צריך להיות בעל ניסיון של 10 שנים לפחות בהדברת המזיקים שנתקלתם בהם. שימו לב שאנחנו שולחים אליכם מדביר בהתאם למזיק שצריך להדביר – אצלנו יש רק מומחים!

ברחבי הרשת תוכלו למצוא מה אנשים כותבים על כל מדביר שעובד בעיר. ודאו שהמדביר שאתם מזמינים הוא בעל המלצות וחוות דעת חיוביות.

ועוד דבר חשוב לסיום – אם אתם חייבים להימנע מריסוס מסיבה כזו או אחרת, ודאו האם המדביר יכול לספק לכם פתרון אחר ובהתאמה אישית. לא תמיד זה אפשרי, אך כשכן זה סימן טוב.

 

ריסוס בית באשדוד: הוראות חשובות להדברה

אם נדרשנו לרסס בבית, יש מספר הוראות שעליכם לציית להן ושמטרתן לשמור עליכם בטוחים ולוודא שההדברה תפעל כמו שצריך. שימו לב – על אף שהריסוס מתבצע עם חומרים ירוקים, עדיין מדובר בחומרים ברמת רעילות נמוכה, לכן חייב לציית להוראות הבאות:

פנו את השטח: עליכם יהיה לפנות את הבית למשך שעה אחת לפחות, ואם יש לכם ילדים קטנים או חיות מחמד אף לזמן רב יותר – 6-8 שעות.

אחסנו מזון וכלי אוכל: אל תשאירו סכום או צלחות בחוץ, וגם לא מזון שלכם או של חיית המחמד. אחסנו את הכול בארונות, במגירות ובמקרר.

אווררו את הבית: אחרי ההדברה חשוב מאוד שתאווררו את הבית על ידי פתיחת החלונות.

ודאו שההדברה עובדת: לאורך מספר ימים יתכן שתראו חרקים מתים, וזה סימן טוב. אם אתם רואים חרקים חיים, הרימו אלינו טלפון ונגיע להדברה בשנית.

 

לסיכום: אנחנו הכתובת שלכם להדברה באשדוד

ככל שהעיר ממשיכה להתפתח, כך גם הגישות להדברה שאנחנו מיישמים עוברות שדרוגים, וכעת ביכולתנו להציע לכם את הפתרונות הטובים, המומלצים והיעילים ביותר להדברת מזיקים.

אם תשתפו איתנו פעולה ותפעלו על פי ההנחיות שקיבלתם כאן, תוכלו לצמצם באופן משמעותי את כמות המזיקים שמגיעים לבית או לעסק שלכם, ואנחנו מקווים שהצלחנו לספק לכם את הכלים המעשיים שיכינו אתכם להדברה ולהתמודדות עם מזיקים. תוכלו לפנות אלינו לכל שאלה בנושא וכמובן גם להזמנת מדביר שיהיה אצלכם תוך פחות משעה – אנחנו זמינים עבורכם בכל יום ובכל שעה.