הדברה בירושלים – לחסל את כל החרקים והמזיקים במהירות

ירושלים היא העיר הגדולה ביותר בארץ, גם מבחינת השטח וגם מבחינת מספר התושבים. בהתאם אפשר למצוא לא מעט חברות הדברה בירושלים וחשוב לבחור מביניהן נכון כדי לקבל את השירות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר, ובעיקר להיפטר במהירות מהחרקים או המזיקים האחרים שהגיעו אליכם. כאן בעמוד תמצאו תשובות לכל השאלות שמעסיקות אתכם ומידע נוסף שיעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר.

 

הדברה בבית, במשרד או בגינה בירושלים

טיפול בכל סוגי המזיקים והמכרסמים

שיטות הדברה בטוחות וידידותיות לסביבה

מספקים אחריות על הדברות בירושלים

רישיון המשרד להגנת הסביבה

 

לבירורים והצעת מחיר שאסור לפספס חייגו:

053-350-5746

הדברה בירושלים

מה הופך מדביר בירושלים למומלץ?

תחום ההדברה השתכלל באופן משמעותי מאוד בשנים האחרונות. מצד אחד יש חומרי הדברה שכבר אסור להשתמש בהם בגלל שמחקרים הוכיחו שהם מזיקים לבני אדם, ומצד שני יש חומרים מתקדמים שמבטיחים תוצאות מצוינות בלי לחשוף אתכם לסיכונים מיותרים. בהתאם הדבר הראשון שחשוב לבחון לגבי מדביר בירושלים הוא סוג החומרים שבהם הוא משתמש.

הדבר השני הוא רישיון – מדבירים בירושלים שיש להם רישיון בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה משתמשים בוודאות אך ורק בחומרים שקיבלו את כל האישורים הרלוונטיים, ובאופן כללי מתנהלים באופן מקצועי. מרכיב נוסף באיכות השירות הוא היכולת להתאים שיטות הדברה יעילות למזיק ספציפי. היכולת הזו היא בעיקר תוצר של ותק ולמידה מתמדת.

 

חברת הדברה בירושלים לפעולה מהירה ונחושה נגד חרקים

עוד המלצה חשובה לגבי שירותי הדברה בעיר הבירה היא לא לחכות. קודם כל כדאי לבצע הדברה מונעת עוד לפני שהתגלו חרקים – גם כשנכנסים לדירה חדשה וגם בתחילת הקיץ – וכך להבטיח לעצמכם בית/משרד/חנות בלי ג'וקים ונמלים.

בנוסף, אם גיליתם אצלכם חרקים, כל דחייה של הזמנת חברת הדברה מומלצת בירושלים עלולה להחמיר את המצב. הסיבה לכך היא שרוב החרקים מתרבים מאוד מהר, ולכן עיכוב יהפוך את הטיפול במפגע למורכב יותר. במקרים שבהם יש צורך לבצע הדברת טרמיטים בירושלים, הדחיפות קריטית במיוחד בגלל התיאבון העצום של החרקים שנראים כמו נמלים שקופות ושפשוט אוכלים משקופים, רהיטים ופריטים נוספים בבית.

 

איך מבצעים ריסוס נגד ג'וקים בירושלים?

הג'וק הוא ככל הנראה המזיק שמעורר אצלנו את הרגשות העזים ביותר ואת הפחדים החזקים ביותר. ריסוס בית שמגיעים אליו ג'וקים, או כשהמטרה היא להקדים תרופה למכה, מחייב תשומת לב לכל המקומות שבהם נמצאים התיקנים: לאורך הקירות (כלומר הפנלים), המטבח, הארון שמתחת לכיור, חדר הרחצה ועוד. במידת הצורך יתבצע ריסוס נגד ג'וקים בירושלים גם בבורות ביוב ובחדרי אשפה.

החומר המתאים ביותר למלחמה בג'וקים הוא פירתרואידים. זהו חומר שמחקה תרכובת טבעית שמופקת ע"י צמח החרצית על-מנת להרחיק ממנו חרקים מזיקים, והוא אפקטיבי מאוד נגד ג'וקים ובנוסף מתאפיין ברעילות מינימלית.

 

עבור אילו חרקים נדרש ריסוס בירושלים?

חרק אחד שהטיפול בו מחייב ריסוס הוא כאמור ג'וקים. בנוסף ריסוס הוא מרכיב הכרחי בכל הדברת פשפש המיטה בירושלים וגם בהדברת פרעושים. כשיש נמלים ומיקום הקן ידוע ונגיש, יתבצע גם כן ריסוס ישיר אל אזור הקן כדי לחסל מיד את המטרד. כמו כן יש מעופפים שונים שהטיפול בהם כולל ריסוס, וכך גם במקרה של יתושים, יתושעשים ועכבישים.

 

הסוגים הנפוצים ביותר של הדברת מזיקים בירושלים

ירושלים היא עיר גדולה מאוד ולכן ניתן למצוא בה שפע חרקים וגם מזיקים אחרים. בין השאר אנחנו מטפלים בתיקנים אמריקאים ותיקנים גרמנים (הסוג הראשון הוא הג'וקים הגדולים והשחורים, הסוג השני הוא הג'וקים הקטנים והבהירים שמתרכזים במטבח), בנמלים וגם בנמלים אדומות (שמוכרות גם בשם "נמלי אש" בגלל שהעקיצה שלהן שורפת), בפרעושים, בפשפשי מיטה, בזבובים וזבובונים, בחרקי מזון, ביתושים ויתושעשים, בעכבישים (בעיקר עבור מי שסובל מארכנופוביה, כלומר חרדת עכבישים) ובטרמיטים.

עוד אפשרויות שכיחות של הדברת מזיקים בירושלים הן חיסול קן צרעות, טיפול במזיקים בגינה וגם הדברת עכברים או הדברת חולדות בירושלים (שלמעשה מבוססות ברוב המקרים על לכידה).

 

הדברה ירוקה בירושלים – האם יש כזה דבר והאם זה אפקטיבי?

יש לא מעט מדבירים שמבטיחים 'הדברה ירוקה'. המונח נשמע מרשים ומפתה בגלל שכולנו למדנו בשנים האחרונות ש"ירוק" = ידידותי לסביבה ולבני אדם, אבל המציאות קצת מורכבת יותר. למעשה אין באמת דבר כזה הדברה טבעית שהיא גם אפקטיבית.

אנחנו מבצעים הדברה מקצועית ללא ריח נגד חלק מסוגי המזיקים, ומבחינה זו אפשר להגדיר את השירות שלנו כידידותי מאוד וככזה שחוסך לכם את אחת מתופעות הלוואי הלא נעימות. בכל מקרה כדאי לחפש עבור הדברה ירוקה בירושלים המלצות – עלינו תוכלו לקבל חוות דעת מחמיאות מהלקוחות שכבר קיבלו מאיתנו שירות בסטנדרטים גבוהים כולל כאמור הדברה ללא ריח.

 

אנחנו מוצאים לכם מדביר בירושלים שאפשר לסמוך עליו בלב שלם

הדרך הראשונה למצוא מדביר מומלץ בירושלים היא לשאול חברים או קרובי משפחה שאתם סומכים עליהם. רצוי מאוד לקבל חוות דעת לגבי סוג ההדברה הספציפי שאתם זקוקים לו – אם למשל אתם מחפשים הדברת פרעושים בירושלים, אין טעם לקבל המלצה ממי שביצעו אצלו הדברה נגד נמלים מפני שמדובר בשירותים שונים.

עוד דרך למצוא מדביר בירושלים שיספק תמורה מלאה לכסף, ובעיקר בית נקי מחרקים ומזיקים היא בעזרת רשתות חברתיות – במקרה כזה הדגש העיקרי הוא לקבל את ההמלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם (גם אם לא מכירים אישית).

 

איפה אפשר למצוא לגבי הדברה בירושלים המלצות רלוונטיות?

דרך אפשרית נוספת לקבל המלצות על הדברה בירושלים היא פשוט לשאול את החברה. מדבירים מנוסים ואחראיים שכבר עזרו לאנשים רבים להיפטר מחרקים יוכלו להציג בפניכם המלצות של לקוחות קודמים – כך שתוכלו לדעת מראש, בוודאות, שתקבלו את השירות הטוב ביותר והמועיל ביותר. אנחנו כבר ביצענו מגוון רחב מאוד של הדברות בכל חלקי ירושלים, תוך שימוש בחומרים בטוחים ובשיטות מתקדמות, ובהתאם יש לנו המלצות רבות.

 

איך מכינים את הבית לקראת הדברה בירושלים?

כדי שההדברה תתבצע באופן היעיל ביותר האפשרי, גם לכם יש בדרך כלל חלק במלאכה – להכין את הבית (או המשרד, העסק וכו') להגעתם של המדבירים. בהתאם לסוג המזיקים תקבלו מאיתנו הנחיות מפורטות בזמן אמת, כבר בטלפון, והטבלה שלפניכם תעזור לכם להבין מהם הדגשים העיקריים עבור הדברות נפוצות.

השירות

ההנחיות

הדברת נמלים או ג'וקים

לקראת ריסוס הבית נגד נמלים או ג'וקים חשוב להרחיק רהיטים מהקירות כדי לאפשר גישה נוחה למדבירים. כמו כן חובה לוודא שאין פריטים רגישים חשופים (כלי אוכל, מזון, צעצועים של תינוק וכו')

חיסול קן צרעות

ההנחיה החשובה ביותר היא לא להתקרב לקן ולא לנסות לבצע שום פעולה לבד – צרעה שחשה מאוימת תתקוף את האדם, ועלולה לעקוץ אותו פעמים רבות (וגם להזעיק צרעות אחרות שיעקצו גם כן)

הדברת פרעושים בחצר

הרטבת כל המקומות שבהם התגלו פרעושים, איסוף השכבה העליונה של הקרקע באותם אזורים והרחקתה

הדברת פשפש המיטה בירושלים

כביסה בטמפרטורה של 60 מעלות לפחות של בגדים ומצעים (ולפעמים גם וילונות ומגבות) שעלולים להיות נגועים בפשפשים או ביצי פשפשים

 

הדברה בירושלים מחירים משתלמים ותמורה מלאה לכסף

כשנוצר צורך לבצע הדברה בירושלים מחירים שגובות חברות שונות הן כמובן שיקול בהחלטה. כחלק בלתי נפרד מהמחויבות שלנו לשירות בסטנדרטים גבוהים במיוחד, אנחנו מקפידים גם על תמחור הוגן מאוד, כולל במקרים שבהם מזמינים אותנו מהרגע להרגע ואפילו אם ההגעה היא בשעות הערב או בסוף השבוע. בטבלה שלפניכם מפורטות עבודות שונות שביצענו בירושלים בכמה חודשים האחרונים, כדי שתוכלו להתרשם מהעלויות הנוחות:

הפעולה שביצענו

אופן הביצוע

התשלום

הדברת ג'וקים בדירת קרקע

הדיירים התלוננו על מכת ג'וקים. איתרנו בור ביוב בסמוך שממנו הגיחו התיקנים וריססנו אותו. כמו כן ריססנו בבית – והבעיה נפתרה

300 ש"ח

הדברת עכברים בירושלים בווילה

הגענו לבית פרטי בשכונת גילה בשעת ערב מאוחרת אחרי שהמשפחה ראתה שני עכברים במרפסת שירות. הצבנו בחדר זה מלכודות, וכבר למחרת סיפרה לנו האמא שהעכברים נתפסו 330 ש"ח
הדברת צרעות בירושלים בקיר הצרעות ניצלו חור בקיר חיצוני של בניין מגורים כדי להקים בו קן. הגענו בשעת ערב, כשכל הצרעות בקן, וחיסלנו את כולן עם קצף

280 ש"ח

הדברת פשפשי מיטה באכסניה

טיפול בשני חדרים נגועים שכלל שימוש בקיטור חם, שאיבה וריסוס. חזרנו אחרי שבועיים לוודא שהשטח נקי – וכך היה 1,000 ש"ח
הדברת זבובים באטליז בירושלים טיפול משולב שכלל ריסוס, מלכודות דבק ומלכודת חשמלית

500 ש"ח

הדברת נמלים בבית כנסת בי-ם

מאחר שהקן לא היה במקום שיכולנו לפעול בו, פיזרנו ברחבי בית הכנסת פיתיונות ג'ל מורעלים – ותוך פחות משבוע הנמלים נעלמו

250 ש"ח

 

תשובות לשאלות נפוצות

האם ניתן להזמין שירותי הדברה בירושלים גם בשעות הערב?

כן, אנחנו ערוכים לספק את השירות בכל שעה שנוחה לכם, כדי שלא תצטרכו לבטל פעילויות אחרות.

האם יש אחריות על הדברה נגד נמלים בירושלים?

כן, אנחנו מעניקים אחריות על כל סוגי ההדברות, בהתאם לשיטת הפעולה ולסוג החרק.

כמה זמן אחרי ריסוס הבית אפשר להיכנס אליו?

בחלק מהמקרים כבר אחרי שעה, במקרים אחרים אחרי 4-6 שעות. יש גם הנחיות ספציפיות לאוכלוסיות רגישות – אנחנו ניידע אתכם מראש כמה זמן תצטרכו לחכות בהתאם לסוג ההדברה הספציפי.

איך מדבירים מחרקי מזון בארון בדירה בירושלים?

השיטה היעילה ביותר היא מלכודות דבק. אם עדיין נשארים חרקים, יתבצע ריסוס.