הדברה ברחובות – מי צריך את השירות ומתי?

זה כבר מזמן הפכה ל"מכת מדינה" – לשבת בגינה הציבורית ולסבול מעקיצות יתושים, לבלות בחוף הים עם חרקים מקפצים, ואפילו להתפנק על הספה בסלון ולהיבהל מכמה עכבישים.

לשמחתנו, לכל דבר יש פתרון. אז מה כוללים שירותי ההדברה, ואיך נפטרים מסוגי החרקים השונים? אילו חרקים נפוצים בקיץ וכמה תשלמו על הדברה? ריכזנו לכם את כל המידע החיוני על הדברות ברחובות.

 

מחפשים מדביר ברחובות עם המלצות?

מצאתם! הזמינו מדביר עם ניסיון דרכנו

שימוש בחומרי הדברה מאושרים

טיפול במזיקים ומכרסמים בגינה, בבית ובעסק

רישיון המשרד להגנת הסביבה

 

לפרטים נוספים והצעת מחיר חייגו:

053-350-5746

הדברה ברחובות

 

איפה בדרך כלל מבצעים ריסוס ברחובות?

* פארקים וגינות – מקום בילוי נפוץ בקרב תושבי העיר מכל הגילאים. לצד היתרונות שיש לפארק להציע, יש גם לא מעט חרקים מכל הסוגים, שעוקצים, גורמים לגירודים בעור ומטרידים.

* בתי קפה ומסעדות – מקום בילוי שאמור לספק חוויה טעימה והיגיינית ללקוחותיו. במסעדה או בית קפה נדרש ריסוס באופן שוטף כדי להגן מפני נמלים, תיקנים, עכברים ושאר מזיקים.

* מוסדות חינוך – מקום בו מבלים ילדים ומורים במשך שעות ארוכות, רצוי לבצע ריסוס באופן שוטף לשמירה על הבריאות, ההיגיינה ולנוחות כלל השוהים במקום.

 

מה כוללים שירותי הדברה ברחובות?

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותי הדברה נגד מזיקים ומכרסמים, ולא רק פתרון נקודתי לבעיה מסוימת. הנה חלק מהשירותים הנפוצים שמציעה לכם חברת הדברה ברחובות:

1. אבחון ראשוני – לא תמיד ניתן לדעת באיזה חרק מדובר, האם מדובר בכמות גדולה של חרקים והאם יש קן מזיקים נסתר בסביבה. המדביר מגיע למקום ומאבחן את המצב, תוך זיהוי מדויק של החרק והצעת דרך הטיפול.

2. הדברה – לאחר אבחון המצב בשטח המדביר יבצע הדברה עם החומרים המתאימים והבטוחים ביותר, תוך דאגה לסביבה ולנפשות שבה.

3. טיפול חוזר או טיפול מתקדם – אם מדובר בחרקים מאתגרים כמו טרמיטים בתוך המשקוף, פשפשי מיטה או מכת מכרסמים, ייתכן והמדביר יחזור מספר פעמים להמשך טיפול, עד לחיסול מוחלט של החרקים או המכרסמים.

 

מהם החרקים הנפוצים ביותר בקיץ ואיך מדבירים אותם?

סוגי החרקים איפה בדרך כלל נמצאים איך מדבירים אותם
יתושים בכל מקום, החל מגינות ציבוריות, בגינה הפרטית, במרפסת ובכל חדרי הבית מבצעים ריסוס במקומות הדגירה שלהם, וכן במקומות הנגועים. חשוב לרסס גם את הזחלים ולייבש מקורות מים בסביבה.
תיקן אמריקאי  במטבח, במקלחת, בפינות נסתרות, בביוב, בצנרת, בארונות, מאחורי מוצרי חשמל ובגינה מבצעים ריסוס עם חומרים מבוססי פרטרואידים הפוגעים במערכת העצבים של הג'וק במהרה. כדאי לרסס בכל המקומות שבהם הג'וקים נוטים להסתתר.
נמלים במטבח, בתוך ארונות המטבח, על השיש, על השולחן, על הרצפה, במקלחת, בגינה הדברת נמלים ברחובות מתבצעת באמצעות בפיתיונות ג'ל רעילים לחיסול קן הנמלים והמלכה, בעיקר אם נמצאים בתוך הבית. אם מדובר בגינה ניתן לשלב ריסוס עם פיתיונות ג'ל.
קרציות במקומות הרביצה של חיות המחמד, על המיטה, על המזרן, על הקירות, על מערכת הישיבה חומרים המבוססים על פרמטרינים שגורמים לשיתוק ומוות בקרב קרציות ומשפיעים עד 48 שעות.

 

איך נפטרים מחולדות בבית בצורה בטוחה?

1. מזמינים מדביר – אם קיים חשש או שראיתם שיש לכם חולדה בבית, זה בהחלט דורש התערבות מקצועית. הזמינו מדביר ברחובות שיבצע אבחון וסריקה בשטח.

2. לכידת החולדה – כדי ללכוד חולדה בצורה יעילה, ניתן להשתמש במגוון שיטות. אם מדובר בחולדה אחת שגלויה לעין, ניתן להשתמש בלוכדן. אם מדובר בכמות של חולדות שמסתתרות היטב, המדביר ישתמש במלכודת קפיץ, מלכודת כלוב או תיבות האכלה.

3. איסוף החולדות – גם לאחר לכידת החולדה חשוב לפנות אותה בצורה בטוחה. בין אם היא בחיים או לא, המדביר ידע לאן לפנות אותה.

 

איך אפשר להרחיק עכבישים מהבית והחצר?

√ תיפטרו מקורי עכביש – קורי עכביש משמשים את העכבישים ללכידת חרקים אחרים, זה אולי ישרת אינטרס אחד שלכם, אבל לא את האחר. עברו על הקירות בבית, על הפינות באזור הרהיטים בחצר והסירו לגמרי את הקורים.

√ אטמו חריצים וחורים – עכבישים יכולים לטפס לגובה או להיכנס דרך חריצים בחלון. הקפידו לאטום את הפתחים והחורים.

√ הזמינו מדביר מקצועי – אם מדובר בכמות רבה של עכבישים והתופעה חוזרת שוב ושוב, הזמינו מדביר לביצוע הדברת עכבישים מקיפה בבית ובחצר.

 

יש לכם עש בבית? כך תיפטרו מסוגים שונים של עשים

סוג עש מאפיינים איך מדבירים
עש המזון נמצא בתוך ארונות המטבח, בתוך אריזות המזון כמו אורז, דגנים, פסטה, חטיפים באמצעות מלכודות דבק או פיזור קפסולות שנדבקות לגוף של העש. הן מכילות חומר הדברה שמחסל בהדרגה את העש.
עש בונה הנרתיק נמצא בארון הבגדים, במחסן, במקומות חשוכים לכידת העש בעזרת מלכודת המכילה פרומונים, אוורור המקום, ניקוי ושאיבה בכל המשטח.
עש הבגדים נמצא בארון בגדים, על הבגדים, במזוודה, בכל סביבה שמונח בה בדים מניחים מלכודות דבק בתוך הארון אשר מכילות פרומונים ומפתות את העש להגיע אליהן. העש נדבק ונלכד.

 

איך מבצעים ריסוס נגד ג'וקים ברחובות?

1. זיהוי סוג הג'וק – לפני שמתחילים לרסס, המדביר יזהה באיזה סוג של תיקן מדובר. חשוב לדעת שלא כל חומרי ההדברה משפיעים באופן זהה על כל סוגי התיקנים.

2. זיהוי מיקומם – אם מדובר במספר של ג'וקים, או בתופעה חוזרת ונשנית, המדביר יאתר את מיקום הג'וקים, מהיכן מגיעים ואיך לטפל בשורש הבעיה.

3. הדברת ביוב – במידה והמדביר גילה שהג'וקים מגיעים מהביוב הקרוב, הוא יבצע הדברה ישירה במקום.

4. ביצוע ריסוס נגד תיקנים בשטח הנגוע – אם מדובר בג'וק אמריקאי טיפוסי, המדביר ישתמש בחומרי ריסוס המבוססים על פרטרואידים וירסס אותם על הרצפה ובמקומות הנגועים. במידה וזהו תיקן גרמני חמקמק, הוא ישתמש בשיטה המשלבת ריסוס נגד ג'וקים ופיזור פיתיונות ג'ל.

 

מה מבטיח תוצאות טובות של הדברה ברחובות?

ספרו לחברת הדברה על הסביבה המודברת – תמיד כדאי להתייעץ עם חברת ההדברה לפני שמזמינים ריסוס. ניתן לעדכן את החברה האם יש נשים בהיריון, ילדים קטנים, חיות מחמד, אקווריום וכד' במקום בו אתם צריכים לבצע את ההדברה, והאם יש צורך בהיערכות מיוחדת.

בחרו במדביר מוסמך –  בחרו מדביר מומלץ ברחובות שאפשר לסמוך עליו ללא חשש. המדביר בעל רישיון הדברה פועל במקצועיות רבה, תוך שימוש בחומרים מאושרים ובטוחים.

הקפידו על ההנחיות – גם לאחר הריסוס יש להישמע להנחיות שקיבלתם מהמדביר, כמו מתי מותר לשטוף את הרצפה, מתי אפשר להחזיר את הכלב בחזרה.

 

כמה תשלמו על הדברת מזיקים ברחובות?

סוגי מזיקים מאפיינים מחיר
הרחקת עטלפים מהגינה הם פעילים בשעות הלילה, אך ניתן להרחיק עטלפים במשך כל עונות השנה. להרחקה מוצלחת מוצלח מציבים רשתות מעל העצים, סביב הפירות בעצי הגינה או ע"י גלים אולטראסוניים. החל מ-250 ₪
הדברת רימות זבובים בבית פעילים לאורך כל ימות השנה, נמצאים בעיקר בסביבת פחי הזבל בבית ובגינה. יש להדביר את כל מחזור החיים החל מהזחל ועד לזבוב הבוגר. 250-350 ₪
הדברת כנימות בגינה הדברה כוללת חיסול הכנימות בצורה בטוחה שאינה פוגעת בצמחים בגינה. ריסוס באמצעות חומרים כימיים יעודים בהתאם לסוג הכנימה. החל מ-300 ₪
הדברת נמלים הדברת נמלים בבית עם ריכוז גבוה במטבח, בקירות ובסביבת הארון. שימוש בפיתיונות ג'ל לחיסול המושבה כולה. החל מ-250 ₪