הדברה בחיפה – מרחיקים חרקים ומכרסמים  

כשחושבים על הדברת מזיקים כדאי לדעת שזה לא רק "זבנג וגמרנו". כפכף או ריסוס ובזה זה הסתיים. תהליך ההדברה צריך להיות מדויק ומקצועי, לא רק כדי להיפטר מהמזיקים אלא גם למנוע את חזרתם.

מה צריך לדעת על הדברה בחיפה? כל המידע שירחיק מכם את החרקים אחת ולתמיד.

 

מחפשים שירותי הדברה בחיפה?

הזמינו מדביר מורשה בחיפה דרכנו 24/7

מגוון שיטות הדברה לדירה, עסק או גינה

טיפול בכל סוגי המזיקים והמכרסמים

רישיון המשרד להגנת הסביבה

 

לבירורים והצעת מחיר משתלמת חייגו:

053-350-5746

 

הדברה בחיפה

 

מהם המזיקים הנפוצים ביותר בבית ואיפה נמצא אותם?

סוגי מזיקים נפוצים בבית איפה הם מסתתרים
נמלים נמלים נמצאות בכל מקום שיש בו מזון וזה יכול להיות גם הגרגיר הכי קטן שפספסתם על השיש. לרוב נמצאות בסביבת המטבח וגם בחדר האמבטיה.
ג'וקים ג'וקים נוהגים להגיח בשעות הערב והלילה, נמצאים במקומות חשוכים כמו ארונות מטבח, שירותים, מקלחת, במכשירי החשמל, בפינות בבית ומאחורי הרהיטים.
פשפשי מיטה נמצאים בסביבת המיטה כולה, החל מהמזרון, על המצעים, מתחת ומעל הכרית, בארגז המצעים, בין השידות ואפילו במנורת הלילה.
טרמיטים טרמיטים נוהגים לזלול עץ כך שניתן למצוא אותם על רהיטים שעשויים מעץ, ואת המושבה כולה ניתן למצוא בתעלות שלהם ברחבי הבית.
עכברים את העכברים קשה למצוא באופן יזום, הם לרוב נוהגים להסתתר ולצאת רק כשהבית שקט ופנוי, הם נמצאים בקרבת מזון ומים, במקומות נסתרים ואפלים.
חולדות החולדה הרעבה לרוב תימצא בקרבת המטבח, ובאזורים שיש מקורות מזון, אך היא יכולה להימצא בכל מקום בבית, החל מהאסלה בשירותים ועד לחדר השינה של הילדים.
צרעות קן צרעות שלא נמצא רק בגינה יכול להימצא גם בתוך המזגן בבית, על אדן החלון, בקרבת העציצים ואפילו בתוך התריס החשמלי.

 

אורחים נוספים הגיעו – למה כדאי לעשות הדברה?

ברגע שיש לכם מזיק כזה או אחר בבית, כנראה שתפגשו בקרוב גם את שאר בני הקהילה שלו. אם מצאתם ג'וק בבית, או נתקלתם בעכבר קטן, יש סיכוי גדול מאוד שזה לא האחרון שתראו.

הדברה בחיפה שנעשית באופן מקצועי, לא מטפלת רק בחרקים שנמצאים בבית, אלא גם מסייעת לכם להימנע מכניסתם של חרקים אחרים בעתיד. כמו כן רק הדברה מקצועית עם חומרים בטוחים יכולה לחסל את אותו סוג מזיק באופן יעיל ומוחלט, שהרי לא כל חומרי ההדברה שמוכרים בשוק מתאימים לכל סוגי המזיקים.

 

מדביר בחיפה – כך תבחרו את המדביר הנכון

1. רישיון מדביר – לא כל אחד יכול לקרוא לעצמו מדביר, לכן תרגישו חופשי לבקש לראות רישיון מדביר בתוקף, כזה המאשר שהוא מוסמך לבצע את העבודה, כולל שימוש בחומרים רעילים.

2. ידע ומקצועיות – מדביר בחיפה שיודע לטפל במגוון רחב יותר של מזיקים, שמבין ויודע לזהות באיזה מזיק מדובר רק לפי צילום מטושטש של גללים, וכזה שהוא בעל ידע וניסיון של שנים בתחום.

3. הדברה בטוחה – חברת הדברה שמשתמשת בחומרי הדברה ירוקים, חומרים עם רמת רעילות נמוכה יותר ומבצעת את ההדברה בשיטה בטוחה כלפי הסביבה והחיים בה.

 

ריסוס בית בחיפה – האם צריך להיערך לפני?

לפני שאתם מתחילים לארגן, לסדר או לבצע הכנות מוקדמות, כדאי שתתייעצו עם המדביר לגבי זה. האם צריך בכלל להתכונן לפני ריסוס בית בחיפה? ובכן זה תלוי.
ברוב המקרים סוגי הריסוס שכן דורשים הכנה מוקדמת, יהיו כנגד ג'וקים, נמלים, פשפשי המיטה, פרעושים, קרציות ומכרסמים.

ברוב המקרים הריסוס יתבצע באזורים שיש בהם מזון, אוכל, תרופות, כלי מזון וחפצים אישיים, כך שכדאי לפנות אותם מהשטח או להגן עליהם בצורה הרמטית.

 

הדברת מקלטים – עיר מקלט למזיקים

אם אתם גרים בבניין וחולקים מקלט משותף עם השכנים, אתם בוודאי מודעים לתופעה של הפיכת המקלט למחסן מבולגן. במדינת ישראל יש חוק שלא מאפשר זאת, אך בתקופות שקטות יותר, השכנים נוטים להתעלם מכך.

הצטברות של לכלוך, חפצים, ריהוט, לחות, ומקום שלא מאוורר באופן קבוע, הופך למקום מקלט עבור חרקים רבים, מעופפים, מכרסמים ואפילו זוחלים.

לכידת והדברת מזיקים במקלט מוזנח דורשת התערבות מקצועית, וכדאי להזמין הדברה בחיפה למקלט הציבורי לפחות פעם בשנה.

 

הדברה בחיפה – למה עדיף להזמין חברה מקצועית?  

√ הדברה בצורה אחראית – שימוש בחומרי הדברה בשטחי מגורים יכול להיות מועיל ויכול גם להזיק באותה מידה. הדברה חייבת להיעשות בצורה אחראית ומושכלת, עם הבנה מלאה של איך להשתמש בחומרי הדברה, מה המינון המתאים ואיפה ניתן ליישם אותם.

√ בדיקת השטח – לפני שהמדביר מתחיל לרסס, הוא מבצע בדיקה כללית לשטח, כזו שתאפשר לו לגלות פינות מסתור של חרקים נוספים שלא ידעתם על קיומם. כמו ביוב וצנרת, היקף סביבת הבית, פתחים ועוד.

√ הטעמת חומרי הריסוס – להבדיל מריסוס ביתי, מדביר בחיפה יודע איזה סוג ריסוס מתאים לכל חרק ומה רמת ריכוז הרעלים המותרת באותו משטח. כך למשל יש הבדל בין ריסוס שיש במטבח, לבין הטמעתו בחריצי הפרקט בגינה.

 

מה זה הדברה ירוקה והאם זה באמת עובד? 

כיום נוהגים להשתמש בשיטת הדברה ירוקה כשיטה המועדפת באזורים מאוכלסים, באזורים שיש בהם חיים מכל הסוגים, ובמרכזים מסחריים. אחד המאפיינים הבולטים בשיטה זו היא שהחומר מתאדה או מתפרק במהירות, כך שאפשר להסתכל על זה כיתרון וחיסרון באותה מידה.

הדברה ירוקה אמנם עובדת בצורה איטית יותר בהשוואה לחומרים כימיים, אך רמת היעילות שלה נמדדת לטווח הארוך והיא בהחלט מוכיחה את עצמה.

כיום חברות ההדברה משתמשות בחומרי הדברה מתקדמים, ללא שימוש בזרחן אורגני וחומרים מזיקים.

 

עכבר העיר – מה עושים עם עכבר בתוך הבית?

עכברים הם מכרסמים קטנים וזריזים, ואם אין לכם אינסטינקט של חתול רחוב רעב, הסיכוי לתפוס אותם לבד הוא קלוש.

לפני שאתם נכנסים להיסטריה, כדאי להתייעץ עם מדבירים בחיפה, מה כדאי לעשות עד שהם יגיעו אליכם.

אם התמזל מזלכם ויש מדביר פנוי שיכול להגיע אליכם מיד, הוא כבר ידאג ללכוד את האורח הקטן. בכל מקרה רצוי לנקוט באמצעי זהירות ולבדוק את דרכי הגישה שהעכבר הצליח להגיע דרכם.

 

מדביר מומלץ בחיפה – איך תזהו כזה?

√ שקיפות מלאה – פשוט מבקשים לראות תעודת מדביר ומידע על תהליך ההדברה, באיזה חומרים הוא משתמש, מה רמת הסיכון, מה ההוראות המיוחדות שיש וכד'.

√ מחירים – ניתן לבצע סקר שוק לפני ולבדוק את רמת המחירים הממוצעת בשוק. אם המדביר מציע לכם מחיר גבוה או נמוך מדיי, כדאי לשקול בשנית.

√ אחריות – גם אם לא מדובר באחריות כתובה כמו למכשיר חשמלי, בדקו אם מדביר מומלץ בחיפה מציע מידת אחריות כלפי הדברה שלא הצליחה כראוי, האם הוא יחזור שוב ללא עלות, או יציע פיצוי מסוים.

 

הדברה מקצועית בחיפה – כמה זה עולה?

טווח המחירים עבור הדברה מקצועית נקבע בהתאם לסוג ההדברה שצריך לבצע, גודל השטח ומורכבות העבודה.

אם אתם צריכים הדברה לדירת 4 חדרים נגד נמלים או ג'וקים, טווח המחירים נע בין 250-400 ₪ וזה לא תמיד כולל את שטח הגינה.

הדברה נגד מכרסמים בתוך הבית צפויה לעלות בין 250-600 ₪, תלוי בכמה מכרסמים מודבר ובאיזה שיטה נוקטים.

כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת, כדאי להתייעץ עם חברת ההדברה מחסל החרקים. כך תוכלו לקבל הצעה מדויקת, ולהיפטר מהמזיקים במהרה.