הדברה בחדרה על ידי מדביר מורשה – כולל ריסוס ללא ריח

הדברה דורשת מגע של איש מקצוע שלא רק יוודא שהיא תיעשה כמו שצריך, אלא גם בצורה בטוחה שלא תסכן את בריאותכם. לכן חשוב להזמין מדביר מורשה שמומחי לכל פעולת הדברה בחדרה, ואצלנו בחברת מחסל החרקים תוכלו למצוא בדיוק את זה.

אנחנו נוודא שתזכו בבית נקי ממזיקים וזאת מבלי שאריות של ריחות רעים של ריסוס, ובמחיר משתלם והוגן. המשיכו לקרוא ותגלו איך אנחנו עושים את זה וכמה זה יעלה לכם.

 

הזמינו מדביר מנוסה בחדרה

טיפול בכל סוגי המכרסמים והמזיקים

רישיון המשרד להגנת הסביבה

כניסה מהירה לבית או עסק אחרי ההדברה

ביצוע ריסוס ללא ריח עם חומרים מאושרים

הדברה ללקוחות פרטיים ולבעלי עסקים

 

לבירורים והצעת מחיר שאסור לפספס חייגו:

053-350-5746

 

הדברה בחדרה

 

איך מדבירים מבצעים הדברות בחדרה?

אנחנו משלבים טכניקות שונות להשגת התוצאות הטובות ביותר בהדברת מזיקים ומכרסמים, והנה כמה משיטות ההדברה שאנחנו מציעים לכם:

√ ריסוס חרקים: מיועד לחרקים כמו נמלים, פרעושים, מעופפים וג׳וקים, כשהריסוס נעשה באופן שאינו מפריע לשגרה היומיומית ולא משאיר ריחות רעים.

√ הדברה עם פיתיונות רעילים: מושכים את המזיקים – חרקים ומכרסמים – לפיתיונות שבהם יש רעל שפועל באופן מבוקר ומפחית הכמות שלהם עד להכחדה מלאה.

√ הדברה עם מווסתי גדילה: חומרים בעלי רמת רעילות נמוכה שמונעים מהחרקים את היכולת להתפתח לדרגות שמסוגלות להתרבות. יעילים מאוד נגד פשפשים.

√ הדברה ביולוגית: שימוש בחומרים ביולוגיים שאינם רעילים, אלא פוגעים במזיקים ספציפיים, למשל זחלי יתושים.

√ לכידה: שיטה נטולת רעלים שמצריכה הצבת מלכודות מסוגים שונים, ביניהם מלכודות דבק, כלוב, פרומון ועוד. ניתן ללכוד מכרסמים גם באופן ידני ועל המקום.

 

איך מדביר בחדרה בוחר את שיטת ההדברה?

אי אפשר להתחיל להדביר לפני שמוודאים מה הבעיה בדיוק, ואלו הם הדברים שאנחנו מתחשבים בהם בעת בחירת שיטת ההדברה הנכונה והמתאימה:

* זיהוי המזיקים: דבר ראשון צריך להבין מה המזיק שצריך לטפל בו ובאיזה שלב של חייו הוא נמצא.

* חומרת הנגיעות: בעיית עכברים חמורה למשל תצריך שימוש בפיתיונות רעילים, בעוד שעכבר אחד ניתן פשוט ללכוד על המקום.

* סביבת ההדברה: ההדברה שתיעשה בתוך הבית תהיה שונה מזו שתיעשה מחוץ לבית, ואם מדובר בהדברה בבית עסק, כמו מסעדה או בית מלון, יש להתחשב גם בצמצום הפגיעה בעבודה השוטפת של העסק.

* שיקולי בטיחות: אם ההדברה למשל נעשית בסביבת בית ספר או גן ילדים, תהיה עדיפות לביצועה באופן שיהיה בטוח לילדים, או לכל הפחות יש לבחור בהדברה בשעות שבהן אין ילדים בסביבה.

* העדפות הלקוח: פעמים רבות תוכלו לבחור את שיטת ההדברה העדיפה לכם, לאחר שתקבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי.

 

האם ריסוס בחדרה נעשה עם חומרים רעילים?

כן, חומרי הריסוס מכילים כמות קטנה של רעל שמיועד לחיסול המזיקים. הריכוז של הרעל עם זאת מחושב באופן מוקפד כך שיהיה קטלני לחרקים אך לא לבני אדם. בנוסף לכך, כשאנו מרססים אנחנו תמיד נותנים הנחיות ברורות שמסבירות מתי ניתן לחזור לאזור המרוסס – לרוב אחרי שעה, אך במקרים מסוימים יש להמתין גם מספר שעות, למשל אם יש לכם חיות מחמד או ילדים קטנים.

 

למה ריסוס נגד ג'וקים בחדרה זה לא תמיד הפתרון?

בחדרה מסתובבים מספר סוגים של ג׳וקים, ביניהם התיקן הגרמני. הג׳וק הזה פיתח עמידות לחומרי הדברה כימיים שמיושמים בריסוס, ועל כן הריסוס לא יהיה יעיל נגדו. חוץ מזה, התיקן הגרמני מתרבה מהר, לכן כדי לחסל אותו אנחנו משתמשים ב-2 שיטות במקביל:

1. פיתיונות ג׳ל רעילים: הפיתיונות האלה מחסלים את עיקר אוכלוסיית הג׳וקים הבוגרת.

2. מלכודות דבק: המטרה שלהן היא ללכוד תיקנים בוגרים ובעיקר תיקי ביצים וכך למנוע מהצעירים שיבקעו להתפשט ברחבי הבית.

 

האם הדברת נמלים בחדרה יכולה להיפטר מהם לצמיתות?

כל עוד ההדברה נעשית באופן מקצועי, אין שום סיבה שתיכשל. הטריק זה לחסל את הקן ולא רק את שביל הנמלים שמצאתם, ועל אף שריסוס הרצפה והקירות יחסלו את הנמלים שאפשר לראות, צריך למצוא את מיקומו המדויק והנסתר של הקן ולהדביר אותו לעומק כדי לחסל את המלכה. אם אפשר לרסס אותו, למשל אם הקן בחוץ ובאדמה, אז נהדר, אבל אם לא והקן נמצא למשל בתוך הקירות של הבית, פיתיונות ג׳ל יעזרו לוודא שהקן יחוסל במלואו.

 

איך מכינים את הדירה לקראת הדברת מזיקים בחדרה?

אם תתכוננו להגעתו של המדביר, תוכלו לוודא שההדברה תיעשה בצורה חלקה, ללא עיכובים ובאופן המיטבי. הנה מה שאנחנו ממליצים לעשות לפני שנגיע:

1. פנו גישה לאזורים בעייתיים: הזיזו רהיטים, מכשירי חשמל וחפצים מהקירות, במיוחד באזור המטבח והשירותים.

2. אחסנו פריטי מזון: אל תשאירו מזון או כלי אוכל חשופים, גם לא של חיות המחמד שלכם.

3. שאבו את הבית: אם יש לכם זמן, מומלץ מאוד שתשאבו את הרצפה, מכיוון שאבק יפריע לחומר ההדברה להיצמד לרצפה, מה שיפגע באחוזי ההצלחה.

4. דאגו לסידור לילדים ולבעלי חיים: אם נרסס, תצטרכו לפנות את הבית למשך כשעה, אך ילדים ובעלי חיים יצטרכו לשהות מחוץ לבית למשך 4-8 שעות.

 

כל כמה זמן כדאי להזמין חברת הדברה בחדרה?

אנשים רבים מזמינים הדברה לחרקים רק כשהם כבר רואים אותם, אך למעשה המזיקים עובדים ומתרבים תמיד גם אם אינכם רואים זאת על פני השטח. אם תגיבו רק כשתראו את המזיקים זה יעלה לכם יותר, כי אז הבעיה תהיה כבר חמורה, וכדי לחסוך לעצמכם כסף וצרות מיותרות, מומלץ להזמין הדברה באופן קבוע. הנה ההמלצות שלנו:

איפה מדבירים כל כמה זמן מומלץ להדביר
דירה בבניין ישן פעם בחצי שנה
דירה בבניין חדש פעם בשנה
בית פרטי / דירת קרקע כל 3-6 חודשים
חנות (בגדים, תבלינים, מכולת וכדומה) כל 3 חודשים
בית מלון / אולם אירועים מדי חודש עד 3 חודשים

חשוב לציין שהזמנים האלה יכולים להשתנות על פי סוג המזיקים שנוטים להגיע לסביבתכם, וכן קרבתכם למקורות שמושכים מזיקים, כמו פארקים, מסעדות וכדומה.

 

מה המחירים של שירותי הדברה בחדרה?

כל הדברה עשויה להצריך מחיר אחר, כשהמחיר הזול ביותר שתוכלו לזכות בו לריסוס הדירה הוא החל מ-200 ש״ח. ברוב המקרים ההדברה לא תעלה לכם יותר מ-500 ש״ח, אולם כאמור, המזיק הוא המשפיע העיקרי על המחיר, ותוכלו לצפות למחירים יקרים יותר למשל להדברת פשפשי מיטה, נגיעות חמורה מאוד של מכרסמים, או להדברת טרמיטים, שנחשבת ליקרה ביותר. כדי להבין טוב יותר את המחירים, מומלץ פשוט ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר בטלפון בחינם.

 

האם מדביר מומלץ בחדרה תמיד מציע מחירים זולים?

המחירים שלנו זולים מאוד ביחס לאלו שיציעו לכם מדבירים רבים אחרים בחדרה, אך גם אם תיתקלו בהצעה זולה יותר משלנו, אל תתפתו מהר מדי לקפוץ עליה. עלות הדברה זולה לאו דווקא מעידה על מדביר שמומלץ לעבוד איתו, ומה שחשוב באמת זה איכות השירות וחומרי ההדברה שבהם הוא משתמש. מחיר זול מדי עלול להעיד על חומרים זולים או חוסר ניסיון, וזה יבוא על חשבונכם בדרך כזו או אחרת.

אם אתם רוצים לוודא שההדברה תפתור לכם את הבעיה באופן מוחלט, סמכו אך ורק על מדבירים בעלי ניסיון עשיר. כל מדביר אחר וחובבן יספק לכם פתרון מידי, אך לא לטווח ארוך, וזה חבל, כי זה ממש לא מה שאתם רוצים.