הדברה ברעננה – פתרונות יעילים לקיץ נקי ממזיקים 

הקיץ הישראלי מתאפיין בחום בלתי פוסק ובלחות מעיקה, כך שזה לא מפתיע שהחרקים נוהגים לבקר אותנו בכל שנה. בין אם אתם גרים בקומת קרקע או בקומה ה-20, יש סיכוי גבוה שתפגשו כמה חרקים.

למה חשוב לבצע הדברה מקצועית, ואיך נפטרים מהחרקים בצורה יעילה? למה יש ג'וקים בבית, ואיך כדאי להיערך לפני שמזמינים הדברת נמלים ברעננה? ריכזנו לכם את כל המידע.

 

הזמינו מדביר מוסמך ברעננה

טיפול במזיקים ומכרסמים בבית, בניין, חצר, ביוב…

רישיון המשרד להגנת הסביבה

כניסה לדירה זמן קצר אחרי ההדברה

זמינות המדביר ברעננה 24/7

הדברה בטוחה בבית עם תינוקות ובעלי חיים

 

לבירורים והצעת מחיר חייגו:

053-350-5746

 

הדברה ברעננה

 

למה חשוב להזמין שירותי הדברה ברעננה דרך חברה מקצועית?

√ שימוש בחומרים מתאימים – חברת הדברה ברעננה משתמשת בחומרים מתאימים ובטכניקות ידידותיות לסביבה. גם אם משתמשים בחומרים רעילים, המדבירים יודעים כיצד לבצע זאת בצורה בטוחה לבית ולסביבה.

√ מניעת חרקים נוספים – אם נכנס אליכם חרק הביתה, הוא כנראה לא יהיה האחרון. חרקים מסוגים שונים מתרבים, מטילים ביצים, ממשיכים את שושלת החיים, וכל זה בתוך הבית שלכם.

√ שמירה על הבריאות – ישנם סוגי חרקים שעלולים לגרום לנזקים בריאותיים כמו אלרגיה, עקיצות, גרד, פריחה ומחלות.

√ שמירה על הבית – חרקים מסוימים כמו טרמיטים למשל, עלולים לגרום לנזק ממשי לבית, כולל פגיעה ברהיטים ובמבנה עצמו.

 

איך מדבירים מזיקים נפוצים ברעננה בצורה יעילה?

סוג החרק איפה מדבירים איך עושים זאת
הדברת נמלים במטבח בדירה פרטית ההדברה נעשית באמצעות פיתיונות ג'ל במטרה לחסל את כל שיירת הנמלים ואת הקן לצמיתות. במקרים מסוימים משתמשים בשילוב של ריסוס וג'ל
הדברת טרמיטים בחצר פרטית מדבירים טרמיטים באמצעות הרטבה של כל השטח בחומר הדברה – מבצעים ריסוס של כל החצר.
ריסוס נגד ג'וקים ברעננה

 

מסעדה במסעדה עם כמות מרובה של ג'וקים משתמשים במקרים רבים בכמה שיטות, ביניהם פיתיונות ג'ל רעילים, ריסוס החלל הנגוע ופיזור מלכודות דבק
הדברת עכבישים בבית פרטי קומת קרקע הדברה של מספר רב של עכבישים בבית פרטי תיעשה באמצעות ריסוס או פיתיונות ג'ל

 

באילו שיטות עיקריות מבצעים הדברות ברעננה?

* הדברה כימית – שיטת ההדברה הנפוצה ביותר כיום, בה משתמשים בחומרים כימיים המכילים רעלנים או חומרים כימיקלים, לחיסול נקודתי של מזיקים ספציפיים.

* הדברה אורגנית – בשיטת הדברה זו נמנעים משימוש בחומרים כימיקלים, וההדברה נעשית בדרך טבעית, למשל, באמצעות חומרי הדברה כמו שמנים ותמציות צמחים אורגנים. נחשבת לשיטת הדברה פחות יעילה.

* הדברה ירוקה – הדברה זו מבוססת על חומרים עם רמת רעילות נמוכה יותר, לעיתים גם ללא ריח בכלל ונחשבת לידידותית לסביבה, אמנם לא באמת קיים דבר כזה "הדברה ירוקה" ומדובר במונח שיווקי. ניתן להשתמש במקורות צמחיים כדי להפיק כימיקלים בריכוז נמוך יותר, אך חשוב לזכור כי שיטה זו אינה "ירוקה" לגמרי.

 

מתי הזמן הטוב ביותר לבצע הדברה נגד מזיקים ומכרסמים?

סוג המזיק או המכרסם מתי לבצע הדברה הסיבות
נמלים כל עונות השנה נמלים אמנם פעילות יותר בקיץ, אך מספיק שתשאירו גרגיר של סוכר על השיש, והן ימצאו את הדרך אליכם גם בחורף.
צרעות אביב עונת האביב היא העונה שבה הצרעות מתעוררות לחיים, מתרבות ויוצאות לחפש את המזון הבא.
ג'וקים אביב, קיץ במדינת ישראל החמה והלחה, מומלץ להזמין ריסוס ברעננה כבר בחודשי האביב כשהג'וקים רק מתחילים להתרבות ולצוץ בבניינים ובמערכות ביוב.
מכרסמים כל עונות השנה מכרסמים אמנם פעילים יותר בחודשי החורף והאביב, אך כל עוד יש מזון ומקורות מים בסביבה, הם יכולים להופיע בכל זמן.

 

למה ג'וקים הגיעו דווקא לבית שלכם?

1. מזון – ג'וקים ניזונים ממגוון שאריות מזון ואינם בררנים יותר מדיי. כך שאם השארתם את פח הזבל פתוח, או שיש לכם פירות ועוגיות על השיש, יש סיכוי גבוה שתפגשו ג'וק.

2. חום ויובש – ג'וקים אוהבים מקומות מסתור חמים ויבשים, הם נוהגים להסתתר בפינות במקלחת, בתוך ארונות אפלים ואפילו מתחת לרצפת הפרקט.

3. פתחי כניסה זמינים – ככל שהבית שלכם יהיה זמין עבור כניסת מטפסים ומעופפים, כך גם יגבר הסיכוי להופעת ג'וקים, וזה לא משנה באיזו קומה אתם גרים.

4. לא ביצעתם הדברת ג'וקים בבניין – אם אתם נמענים מהדברה מקצועית בבניין ובמערכת הביוב, כך גם יגבר הסיכוי לפלישת ג'וקים לבית שלכם כבר בחודשי האביב. על מנת למנוע את המצב הזה, הזמינו מדביר ברעננה לריסוס מקצועי בבניין המגורים שלכם בהקדם האפשרי.

 

פשפשים במיטה? זה מה שאתם צריכים לעשות:

1. זהו את הפשפש – פשפשים נוטים לעקוץ בשעות הלילה במהלך השינה, כך שאם התעוררתם עם מקבץ עקיצות אדומות על הגוף, זה כנראה פשפש המיטה.

2. הזמינו מדביר – לא ניתן להיפטר מפשפשי המיטה לבד, אלא רק בעזרת מדביר מומלץ ברעננה. הדברת פשפשים היא משימה מאתגרת ושונה מעט מחרקים אחרים, ודורשת שילוב של מספר טכניקות שונות כמו שאיבת הפשפשים הבוגרים, שימוש בקיטור חם לטיפול בביצים וריסוס להשמדת פשפשי מיטה שעדיין שרדו.

3. הימנעו מחזרתם – אם ביקרתם לאחרונה בבית מלון בארץ או בחו"ל, הכנסתם מזרן יד שנייה או בגדים משומשים, יש סיכוי שהכנסתם גם פשפשי המיטה לחדר. דאגו לנקות את המזוודה ושאר החפצים שהגיעו ממקורות זרים.

 

טיפסו על עץ – הטיפול הטוב ביותר נגד טרמיטים בבית

אם יש לכם טרמיטים בבית, הטיפול הטוב ביותר יהיה על ידי הזמנת חברת הדברה מנוסה. כך נפטרים מהם:

1. מאתרים את מיקומם – לא קל לזהות היכן הם נמצאים, כי לרוב הם מתחבאים במעמקי הרהיט, המשקוף או העץ. ניתן לזהות סימנים כמו נזקים שהשאירו, או כנפיים קטנות ושקופות.

2. מבצעים הדברה מקצועית – יש כמה שיטות הדברה לטרמיטים, כאשר המדביר יחליט באיזו דרך לבחור בהתאם למצב. יש מקרים בהם צריך לבצע קידוח ברצפות, במשקוף או בקירות, כדי להחדיר את חומרי ההדברה. ניתן לפזר את הפיתיונות במקומות בהם הטרמיטים עוברים, ולחזור על הפעולה עד שכל הממלכה תושמד.

 

הזמנתם מדביר? כך תיערכו לקראת הדברה נגד נמלים

√ אחסנו חפצים – ברוב המקרים ריסוס נגד נמלים יתבצע בסביבת המטבח, פינת האוכל, המקלחת ובסלון. אחסנו את כל פריטי המזון והכלים הגלויים, כולל אחסון של מברשות השיניים במקלחת.

√ הכינו את הבית – אם אתם יודעים שהריסוס צריך להתבצע מאחורי רהיט מסוים, או שיש צורך בריסוס פנימי בארון, פנו את השטח כמה שניתן, כדי שהמדביר יוכל לעבוד בשטח פנוי ונקי.

√ הרחיקו ילדים ובעלי חיים – כדאי להשאיר את הבית ריק לגמרי מילדים וחיות מחמד, כך שהמדביר יוכל לעבוד בצורה שקטה ובטוחה לכולם.

 

איך מתכוננים להדברה בבית עם תינוקות?

√ מחפשים חברה הדברה –  לפני שמבצעים הדברת מזיקים ברעננה, מחפשים חברת הדברה מומלצת ומנוסה, כמו חברת מחסל החרקים, המתמחה בהדברת כל סוגי המכרסמים והמזיקים בצורה בטוחה ויעילה.

√ בודקים ושואלים – ריסוס בבית עם תינוקות זהו נושא רגיש, אל תהססו לבקש מהמדביר להראות לכם רישיון מדביר בתוקף, שאלו על חומרי ההדברה, מה מידת הסיכון, וכמה שעות אסור לתינוק להיות בבית.

√ מקפידים על כללי הבטיחות – העדיפו חברת הדברה שמשתמשת בטכניקות ידידותיות לסביבה, או בחומרי הדברה מופחתים ברמת הרעילות.

 

כמה תשלמו על הדברה ברעננה דרכנו?

סוגי מזיקים איך מדבירים טווח מחירים ממוצע
חולדות בבית פרטי מבצעים סריקה באזור הדירה והסביבה, מפזרים מלכודות קפיץ (או מלכודות מסוג אחר, תלוי בכמות המכרסמים) מחוץ לבית ובתוכו, עד ללכידת כל החולדות. 350-650 ₪  
נמלי אש בגינה משתמשים בחומרי הדברה ייעודים לחיסול הקן של נמלים אדומות בגינה, משלבים בין ריסוס ופיזור פיתיונות עם חומרים רעילים. 300-400 ₪
פרעושים בדירת 2 חדרים מבצעים ריסוס יסודי במקומות בהם התגלה ריכוז גבוה של פרעושים בוגרים (כולל לאורך הפאנלים), עם חומר המבוסס על פירתרואידים. החל מ-300 ₪
הדברת רימות במטבח לאחר ניטור מקיף באזור הנגוע מבצעים הדברה נגד רימות עם חומרים מעכבי גדילה, וכן נגד הזבובים באמצעות ריסוס. 350-500 ₪